Domek letniskowy

Domy z bali, z drewna oraz z prefabrykatów.
Rafal3333e
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 06, 2019 5:19 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: Rafal3333e »

Ostatnio zastanawiam się nad kupnem domu letniskowego, ale nie mogę trafić na ciekawą ofertę...
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: westerosisgoodq »

Posiadam domek letniskowy nad jeziorem i latem, często z mężem pływamy wokół jeziora :) Ostatnio zdaliśmy sobie sprawę, że warto w końcu zainwestować w porządną wciągarkę, która pomoże nam z wyciągnięciem łodzi z wody, gdy sezon się już skończy.
Aska_22q
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 5:31 pm

Re: Domek letniskowy

Post autor: Aska_22q »

Też mi się marzy taki domek, no ale może kiedyś.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: Ruddzia »

Opcja na pewno warta przemyślenia. Ja jakbym miała kawałek działki w urokliwym, spokojnym miejscu, to na pewno nie zastanawiałabym się w ogóle. Takie miejsce na wakacje, nawet na weekend, to super sprawa, żeby sobie wypocząć, odetchnąć od miasta i pracy. Dodatkowy atut jest taki, że na takie rzeczy nie trzeba pozwolenia na budowę.
DevStrykerq
Posty: 27
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:37 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: DevStrykerq »

Dobry domek letniskowy powinien być trwały i solidny, bo tworzy się go na lata i ma służyć bezproblemowo, wszak jedziemy np. na działkę głównie wypoczywać, a nie pracować. Proponuję domek ze świerku skandynawskiego. Można zakupić zarówno takie z jednym pomieszczeniem na mniejsze działki jak i z kilkoma, w tym z łazienką i kuchnią. Mi najbardziej podoba się opcja z przestronnym tarasem, wygląda zjawiskowo.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: Pala »

Ja też polecam skorzystać z usług firmy niż samemu się bawić, kosztowo nie wychodzi dużo drożej, a zdecydowanie zaoszczędzi Ci czas i nerwy :) Ogólnie kupiliśmy domek do ogródka taki mały, a teraz zastanawiamy się nad zakupem domku letniskowego na naszą działkę na kaszubach i właśnie mam taką zagwozdkę czy w takim domku można spać w zimę czy zamarzniemy? Bo z tego co widzę one nie są dodatkowo ocieplane i teraz pytanie, czy takie ocieplenie dużo kosztuje i czy wtedy bez problemu można tam zostać na parę nocy? Czasem jadę sprawdzić na działkę czy wszystko gra i szczerze mówiąc wolałbym się tam przespać, a nie wracać tego samego dnia, bo po prostu jest to męczące. Ma ktoś jakieś doświadczenie w takich sprawach i może polecić jakiś sposób na ogrzanie takiego domku, żebym nie musiał w ciuchach pod 3 warstwami kołder spać :)
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: pietrzak »

Ja chciałabym postawić domek letniskowy ale jednak taki, do którego zimą też będzie można przyjechać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy drewniane, prefabrykowane”