Fotowoltaika

Budowa domów energooszczędnych. Przepisy dotyczące domów energooszczędnych. Przydomowe oczyszczalnie, elektrownie wiatrowe, panele słoneczne.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Mateusz79q »

Panele fotowoltaiczne to bardzo dobra opcja. wiadomo, że na początku koszt jest dość wysoki ale potem ma się prąd za darmo. Są takie firmy, które oferują wykonanie instalacji w korzystnych ratach czy w dogodnym abonamencie.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: blobers »

Muszę wam powiedzieć, że na pewno jeśli chodzi o takie rozwiązanie jak panele fotowoltaiczne instalacja tego typu urządzeń na pewno jest dobrym posunięciem. Przede wszystkim możecie w ten sposób zacząć dbać o środowisko w większym stopniu a dodatkowo jesteście w stanie zaoszczędzić na prawdę sporo pieniędzy na rachunkach za prąd. Moim zdaniem jak najbardziej warto jest rozważyć montaż takiej instalacji
loraaq
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 4:54 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: loraaq »

Ogólnie sama fotowoltaika jest bardzo dobrym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że jeśli mamy możliwość to należy ją montować. Nawet niedawno czytałam o tym jakie są różnice pomiędzy kolektorami słonecznymi, a właśnie panelami fotowoltaicznymi. Muszę przyznać, że nie wiedziałam czym się różnią.
robi1122q
Posty: 43
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 3:23 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: robi1122q »

My bardzo chcemy fotowoltaikę u nas w domu ale nie wiemy ile na to potrzeba pieniędzy.
Adrian44343q
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 17, 2019 7:36 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Adrian44343q »

Ja właśnie ostatnio bardzo dużo czytałem na temat fotowoltaika i znalazłem bardzo fajną stronę gdzie mają bardzo dużo zastosowań z energii słonecznej. Między innymi znalazłem tam zestaw do ładowania telefonu i od razu go zamówiłem ponieważ często robię sobie piesze wycieczki.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: budrys »

Coraz więcej osób decyduje się na inwestowanie w odnawialne źródła energii. Już od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej paneli słonecznych na różnych budynkach. Rozwiązanie jest super, zainteresujcie się tym jeżeli szukacie ekologicznych rozwiązań do domu. Warto też skorzystać z dofinansowania.
Kama1q
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 30, 2019 11:33 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Kama1q »

Coraz więcej osób się decyduje na fotowoltaikę bo po prostu warto. Tym bardziej, że teraz można uzyskać dotację do tego typu instalacji. Prawda jest taka, że uzyskanie dotacji nie jest zbyt trudne, co tym bardziej zachęca wiele osób do montowania paneli. Oczywiście najważniejsze to znaleźć dobrą firmę, która zrobi projekt i zajmie się montażem.
Atlet1q
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 06, 2020 11:55 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Atlet1q »

Niedawno zainteresowałem się fotowoltaniką, potem wystarczył telefon do firmy, szybki montaż i od razu widać oszczędność eksploatacyjną
majowa
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 06, 2020 10:33 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: majowa »

Niedawno zdecydowaliśmy się na montaż instalacji fotowoltaicznej i to był strzał w 10! Proszę pamiętać o możliwych dofinansowaniach. Nam wyszło o kilka tysięcy taniej niż myśleliśmy.
Awatar użytkownika
PVGE.pl
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 15, 2020 9:22 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: PVGE.pl »

Montaż paneli fotowoltaicznych to niewątpliwie inwestycja w przyszłość, która pozwoli obniżyć bieżące rachunki za prąd przyczyniając się jednocześnie do ochrony środowiska i czystszego powietrza. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, warto sprawdzić ofertę dofinansowania do tego typu przedsięwzięcia. W ramach programu Czyste Powietrze otrzymać można nawet 5 tysięcy złotych dofinansowania na montaż fotowoltaiki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy energooszczędne”