Fototapeta

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
lenaborys
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 18, 2016 10:11 am

Fototapeta

Post autor: lenaborys »

Szukam pomysłu na największą ściane w salonie. Chcialabym zeby wnetrze cechowala oryginalnosc i wyrafinowanie. Wylozenie sciany kamieniem do mnie nie trafia. Zalezy mi tez na czasie. Zastanawiam sie nad fototapeta - przejrzalam juz setki stron. Ilosc dostepnych motywow moze doprowadzic do zawrotu glowy :!: Nie wiem na co sie zdecydowac. Zastanawiam sie nad trwaloscia takiej fototapety. Macie jakies doswiadczenia :?:
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Fototapeta

Post autor: nina1990q »

Fototapeta to całkiem ładna dekoracja. Ja się zdecydowałam na fototapetę od firmy Picassi. Oferują ponad 40 milionów wzorów grafik do wyboru. Ich tapety produkowane sa bez użycia szkodliwych dla zdrowia barwników. Jesli nic nie wybierzecie o oferowanych wzorów możecie stworzyć fototapetę z własnej grafiki
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Fototapeta

Post autor: lady11q »

Oryginalność i wyrafinowanie, to moje ulubione określenia na meble zabytkowe i dekoracje w tym guście. U nas na ścianach goszczą obrazy i naszemu salonowi dodają odpowiedniej powagi. Na żywo prezentują się jeszcze lepiej. Wystawiają się na targach antyków, na warszawskich broniszach. Fototapety nie mają w sobie nic z wyrafinowania, kojarzą mi się z minioną epoką. Mój wujek miał na ścianie coś podobnego kilkanaście lat temu.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Fototapeta

Post autor: Kkmaa21 »

W internecie jest pełno sklepów oferujących fototapety. Każdy ma inny gust, więc nie ma co polecać konkretnych wzorów. Ważne aby wybrać dobrej jakości i w rozsądnych cenach. A teraz jest dobry moment na remonty, szczególnie, że i tak trzeba siedzieć w domu, bo wychodzić nigdzie nie wolno.
markosssq
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 06, 2020 7:21 pm

Re: Fototapeta

Post autor: markosssq »

Ważne aby wybierając tapetę zadbać o jakość i technologię w jakiej jest wykonana. Najbardziej trwała i bezpieczna dla domowników to wydrukowana w technologi HP Latex i na podłożach europejskich producentów .
Hania18
Posty: 4
Rejestracja: pt kwie 22, 2022 8:00 pm

Re: Fototapeta

Post autor: Hania18 »

Ja jestem anty nastawiona na tapety, ewentualnie jakbym miała się zdecydować to do pokoju dziecka.
https://glc.pl/blog/dokumentacja-cen-transferowych-2022-krok-po-kroku/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”