łózko do sypialni

paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: paulaq »

Ja mam wygodny, komfortowy materac kieszeniowy zakupiony na stronie Materace Viscotherapy . Sugerowałam sie pozytywnymi opiniami i dokładnymi opisami produktów i przyznam, że nie żałuję. Spi się jak w bajce . Serdecznie polecam.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: mpire »

Czy ktoś z Was posiada może materac lateksowy ? Czy naprawdę śpi się na nim zdecydowanie lepiej ? Wraz z małżonką zastanawiamy się czy nie wymienić sobie materaca w sypialni
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: heniutek »

To, jaki jest materac, jest dużo ważniejsze od tego, czy mamy piękną ramę czy też skrzynię na pościel. My jakiś czas temu zmienialiśmy łóżko i zainwestowaliśmy w wygodny materac, dzięki czemu różnica jest kolosalna.
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: abvero1q »

Generalnie też się teraz zastanawiam nad wyborem porządnego materaca tylko póki co nawet się nie orientuje jaki sklep z materacami i przede wszystkim jakie rodzaje materacy są najlepsze i dlaczego? Od razu powiem, że cena nie gra roli ponieważ zależy mi na jak najlepszej jakości snu więc materac musi być z prawdziwego zdarzenia. Liczę na Wasze wskazówki i porady!
Edziu_Jezu
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 14, 2019 4:13 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: Edziu_Jezu »

Wydaje mi się, że obecnie nie trzeba już dużo szukać, żeby wybrać sobie jakieś łóżko do sypialni. Ja teraz wszystko zamawiam przez internet i nawet meble. Zdecydowałem się na to kontynentalne i muszę powiedzieć, że świetnie się prezentuje w mojej sypialni.
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Re: łózko do sypialni

Post autor: Mikrusq »

Samo łóżko jest bardzo ważne ale też szczególną uwagę trzeba zwrócić na wybór odpowiedniego materaca. Jeśli szukacie materaca wygodnego, który będzie dobrym podparciem dla kręgosłupa to zerknijcie na ofertę materacy trójwarstwowych. Tu możecie zamówić materac idealnie dopasowujący się do kształtu ciała i umożliwiający komfortowy sen.
Rudosq
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 25, 2018 11:57 am

Re: łózko do sypialni

Post autor: Rudosq »

heniutek pisze:To, jaki jest materac, jest dużo ważniejsze od tego, czy mamy piękną ramę czy też skrzynię na pościel. My jakiś czas temu zmienialiśmy łóżko i zainwestowaliśmy w wygodny materac, dzięki czemu różnica jest kolosalna.
Wybór materaca jest niezwykle ważną kwestią. Ja ostatnio np. zdecydowałem się na wybór materaca na wymiar, ponieważ podczas projektowania można dopasować go pod względem indywidualnych preferencji. W moim przypadku były to m.in. wielkość posiadanego budżetu, rozmiar łóżka, a także masa ciała. W efekcie otrzymałem produkt ściśle dopasowany oraz zapewniający najwyższą jakość wypoczynku. Materac nie jest przede wszystkim zbyt twardy, co ma ogromny wpływ na poziom wygody podczas snu.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: mpire »

Najważniejszy w łóżku jest materac, dlatego warto kupić takie z dobrym materacem albo materac dokupić osobno. My w łóżkach dzieci mamy materace lateksowe antyalergic covers i z nich jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieci się wysypiają, nie występują u nich objawy alergii i bardzo lubią swoje nowe materace.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: łózko do sypialni

Post autor: Ruddzia »

Zachęcam was do kupienia czegoś większego. Na większym łóżku, większym materacu o wiele lepiej się śpi, na pewno jest mniej konfliktów z partnerem w nocy :D
Mia32q
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 13, 2019 7:13 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: Mia32q »

Łóżko to oczywiście podstawowy element wyposażenia każdej sypialni. Wybór w tym przypadku jest bowiem bardzo szeroki i to zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolorystykę mebli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”