Sypialnia na poddaszu

staszek_dryg124

Re: Sypialnia na poddaszu

Postautor: staszek_dryg124 » czw wrz 05, 2019 11:44 am

U nas w sypialni na poddaszu mamy profil LED wpuszczany szeroki. Skosy nie pozwalają na jakieś wystawne oświetlenie a profile bardzo dużą ilość światła dają. Polecam, jak ktoś się zastanawia nad sprawą lamp to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to właśnie jakieś oświetlenie, które nie wisi, tylko jest wmontowane w sufit ;)
budrys

Postautor: budrys » pt wrz 06, 2019 11:23 am

Aby zbudować intrygujący i przyjemny nastrój można wybrać nowoczesne oświetlenie sypialni . Osobiście stawiam na modny wygląd pomieszczenia, dlatego kupię dwie wiszące i umieszczę je po obu stronach łóżka. Podejrzałam właśnie Lampy i oświetlenie u przyjaciółki i bardzo mi się spodobały wiszące i plafony. Sufitowa będzie zupełnie inna, ale taki eklektyzm obecnie w wystroju to idealna sprawa.
bob28

Postautor: bob28 » czw wrz 26, 2019 3:41 pm

Jeśli masz poddasze to możesz skorzystać z oferty tej firmy http://szklarzokuniew.pl/ która wykonuje różne produkty z szkła lub w połączeniu z nim. Mogą to być schody czy też meble i powinny ci się spodobać. Nie tylko pięknie wyglądają ale są na lata.
octavia

Postautor: octavia » ndz wrz 29, 2019 6:14 am

Mnie bardzo podobają się takie sypialnie, mają swój urok. Oprócz samego miejsca sypialni, ważne jest jej wyposażenie. Na stronie https://wszystkodospania.pl/ możecie więc poszukać dla siebie najlepszych produktów do spania typu kołdry, materace, czy poduszki. Jest tam wszystko co potrzeba do sypialni.
marzena.milewska

Postautor: marzena.milewska » wt paź 08, 2019 7:50 am

Cześć! Też mamy w domu poddasze i chcemy teraz wyremontować klatkę schodową. Zależałoby nam na jakimś fajnym oświetleniu. Mąż mówi, że oprawy schodowe natynkowe byłyby najlepsze. W sumie mi też się podobają, ale zastanawiamy się, czy jakaś specjalna instalacja elektryczna będzie potrzebna? Nie bardzo wiemy, jak podejść do tematu.
heniutek

Postautor: heniutek » pn paź 14, 2019 8:40 am

W takiej sypialni faktycznie dobrym rozwiązaniem są garderoby na wymiar Częstochowa. Mój sąsiad ma taką i jest naprawdę niesamowita. Pełno półek i półeczek, jak również miejsc na obuwie. Sąsiada poniosła fantazja i nawet ma wzorcowe zdjęcie przyklejone na drzwiczkach, w jakim porządku żona ma mu rzeczy w garderobie układać.