Rolety

Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Rolety

Post autor: Pala »

Hej,
Chcę sobie kupić w końcu rolety do mieszkania, bo rok temu kupiłam sobie zasłony z myślą, że będę nimi zasłaniać okna, gdy słońce będzie mi przeszkadzało i że rolety nie są mi zupełnie potrzebne, ale szybko okazało się, że nie była to dobra decyzja. Trochę z tym zwlekałam, bo jednak kupno rolet do kilku pomieszczeń wiążę się ze sporymi kosztami.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Rolety

Post autor: Mateusz79q »

No faktycznie kupno rolet na kilka okien może sporo kosztować ale są sklepy, które oferują tanie rolety. Zerknij na ofertę internetowego sklepu z roletami DecoDesign. U nich możesz zamówić rolety na wymiar. Mają bardzo dużo tkanin do wyboru. Jeśli chcesz dobrze zabezpieczyć okna przed słońcem to polecam rolety zaciemniające. Ona wykonane są z materiału o gęstym splocie dodatkowo zabezpieczonego gumą więc naprawdę dobrze blokują dopływ światła.
kamilq12q
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 07, 2018 7:33 am

Re: Rolety

Post autor: kamilq12q »

Kupno wielu rolet nie musi oznaczać spore koszta. Trzeba na to patrzeć z innej strony przykładowo nawet jeżeli chciałabyś zrezygnować z rolet i zamontować standardowe firany to i tak trzeba wydać pieniądze na firanki, zasłony oraz karnisze. Musisz poszukać dobrego sklepu internetowego w którym kupisz o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ja zamówiłam rolety dzień/noc i jestem bardzo zadowolona. Za komplet rolet na parter budynku nie musiałam dużo wydać wiec fajnie.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Rolety

Post autor: morgo »

Ciekawe rozwiązania znajdziecie w firmie Roletex . Mają rolety noc i dzień oraz inne modele. Ceny są ok , a jakość naprawdę wysoka. Wiem, bo mam :)
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Rolety

Post autor: paulaq »

Jakich konkretnie rolet szukasz? Ja całkiem niedawno widziałam rolety rzymskie. Sama przymierzam się do zakupu takich rolet, w szczególności w oko wpadł mi ten model o nazwie IDA. Dużym plusem też jest to, że takie rolety rzymskie są szyte na wymiar, więc idealnie będą dopasowane do okien.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Rolety

Post autor: pietrzak »

A myśleliście może o takim rozwiązaniu jak rolety rzymskie? Wydaje mi się, że to może być całkiem dobra opcja. Prezentują się elegancko i na pewno będą pasowały do każdego pomieszczenia. W internecie znajdziesz więcej informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
streak1
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 18, 2018 1:05 pm

Re: Rolety

Post autor: streak1 »

Mam rolety we wszystkich oknach, a do tego zasłony i firanki tam, gdzie istnieje ryzyko, że wścibscy sąsiedzi będą mi zaglądać do domu - tak było, dopóki nie zdecydowałam się na to rozwiązanie. Zastanawiałam się nad rzymskimi, a także dzień i noc, ale koniec końców wybrałam zwyczajne, by szczelnie chroniły przed słońcem.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Rolety

Post autor: nina1990q »

Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o roletach to poczytaj trochę w internecie. Polecam rolety Fakro.
mikosaq
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:40 pm

Re: Rolety

Post autor: mikosaq »

W salonie i sypialni mam rolety rzymskie. Porównywałam różne parametry i rodzaje rolet, ale jednak rzymskie wygrały, bo przepuszczają mało światła, nawet w najbardziej słoneczny dzień.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Rolety

Post autor: Goja »

Wszędzie miałam rolety, ale okazało się, że jest trochę łyso bez firanek i zasłon. Mieszkanie wyglądało jak nie do końca wyremontowane. Zdecydowaliśmy się na zakup zasłon i aktualnie wybieramy w sklepie Kasandra. Koszt dużo mniejszy niż w sklepie w mojej okolicy. Zdecydowanie opłaca się zakup przez internet. Już coraz więcej rzeczy w ten sposób kupuję i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, bym była niezadowolona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”