Solidne drzwi

Drzwi zewnętrze i wewnętrze, okna fasadowe, dachowe, drzwi garażowe.
Benkq
Posty: 33
Rejestracja: sob paź 06, 2018 7:45 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: Benkq »

Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne to my mamy z firmy Aluhaus. Są to drzwi aluminiowe, bardzo solidne, ładne i ciepłe. Nie jestem przekonana do takiego surowego wyglądu w kolorze grafitu dlatego wybraliśmy opcję z polakierowaniem drzwi od dwóch stron na odcień Winchester. Pięknie się prezentują, znajomi myśleli, że to okleina na drzwiach bo tak precyzyjnie zostały polakierowane ;)
Rudosq
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 25, 2018 11:57 am

Re: Solidne drzwi

Post autor: Rudosq »

Ja nie dawno kupiłem nowe drzwi wejściowe do mojego domu i teraz szukam jakiejś praktycznej wycieraczki do butów. Tego typu dodatki uważam za niezbędne, ponieważ pomagają nam w utrzymaniu czystości wewnątrz domu. Poza tym mogą też dawać jasną informację naszym gościom, że cenimy sobie porządek. Z tego względu warto jest zwrócić uwagę na walory estetyczne takich akcesoriów.
techu
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 27, 2021 1:29 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: techu »

my ostatnio jeśli chodzi o dobrej jakości wycieraczki to zamawialiśmy online w tym sklepie https://www.techem-wycieraczki.com.pl/ - także jeśli coś potrzebujesz to polecam - są grube, solidne i naprawdę spełniają swoją funkcję.
Tomil2637
Posty: 5
Rejestracja: pt lis 19, 2021 4:53 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: Tomil2637 »

Za solidne drzwi trzeba zapłacić naprawdę sporo.
Borys5665
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 17, 2022 9:03 am

Re: Solidne drzwi

Post autor: Borys5665 »

W sklepie powiedzą które to te solidne drzwi. Dlatego też nie musisz o tym teraz myśleć.
https://www.kingaburcan.pl
klaska
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 17, 2020 6:12 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: klaska »

drzwi najlepiej zamawiać bezpośrednio u ich producenta :) jeśli zdecydujecie się na drewno to warto skontaktować się z firmą Kris Drzwi. Realizują zamówienia indywidualne, drzwi robione są na konkretny wymiar ( nawet nietypowy). Solidna jakość, rozsądne ceny a do tego sprawna realizacja zamówień. Montaż też bardzo sprawny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Okna i drzwi”