Solidne drzwi

Drzwi zewnętrze i wewnętrze, okna fasadowe, dachowe, drzwi garażowe.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Solidne drzwi

Post autor: heniutek »

Który Waszym zdaniem producent drzwi stalowych jest najlepszy ? Chodzi mi o producentów, którzy potrafią w sposób indywidualny podejść do klienta.
annettaa
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 19, 2018 8:22 am

Re: Solidne drzwi

Post autor: annettaa »

Nie znam żadnego.
makrysze
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 25, 2018 8:21 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: makrysze »

Najlepszy z jakim się spotkałam do tej pory jest producent drzwi Veyna. Miałam okazję zakupić od nich drzwi i jestem z nich bardzo zadowolona.
Iagar
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 18, 2019 1:46 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: Iagar »

W temacie drzwi wypowiem się i ja. Oczywiście drzwi przede wszystkim powinny być solidne i dobrze wykonane, jednak sporo z was zapomina o tym, że bardzo ważny, szczególnie w przypadku drzwi wejściowych jest również montaż. Co nam nawet po najsolidniejszych drzwiach jeśli zostaną źle obsadzone ?
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: Solidne drzwi

Post autor: Marikaq »

My nie dawno montowaliśmy drzwi u nas w nowym domu, a w sumie robiła to ekipa i drzwi też u nich kupowaliśmy i jakościowo super. W ogóle kontakt z nimi jest bardzo konkretny, umieją doradzić, znają się na tym co robią - naprawdę profesjonalizm na pierwszym miejscu
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Solidne drzwi

Post autor: Mateusz79q »

Drzwi to inwestycja na wiele lat dlatego trzeba zainwestować w drzwi naprawdę dobrej jakości. Bardzo dobrze sprawdzają się drzwi takich firm jak Delta lub Gerda.
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Re: Solidne drzwi

Post autor: Mikrusq »

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdzają się drzwi drewniane na wymiar. Drewno jest nie tylko bardzo wytrzymałe ale też estetyczne. Zerknijcie sobie na ofertę firmy Oknostol. U nich możecie zakupić drzwi drewniane bardzo dobrej jakości. Takie drzwi niczym nie ustępują drzwiom z PCV. Na stronie firmy znajdziecie więcej informacji o ofercie.
LeszekCzesz
Posty: 4
Rejestracja: wt sie 27, 2019 6:22 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: LeszekCzesz »

No chyba nikt nam nie wmówi, że solidne drzwi nie są nam potrzebne. Ja jakiś czas temu zamówiłem sobie drzwi drewniane. Stwierdziłem, że przydadzą się nowe, a do tego bardzo dobrze prezentują się z moimi całkiem nowo pomalowanymi ścianami na przedpokoju. To był zdecydowanie strzał w dziesiątkę :)
gogo.fol
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 11:57 am

Re: Solidne drzwi

Post autor: gogo.fol »

Weina ? albo yeina nie dokońca pamiętam ale jak dla mnie najlepszy i najsolidniejszy myśle ze ciężko bedzie innego znajeźć
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Solidne drzwi

Post autor: abvero1q »

Jeśli macie tylko porysowane, zniszczone to nie trzeba wymieniać na nowych tylko można rozważyć renowację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Okna i drzwi”