Jakie okna zamówić

Drzwi zewnętrze i wewnętrze, okna fasadowe, dachowe, drzwi garażowe.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: mczay »

Co do wyboru okien to najpopularniejsze są okna PCV.
romb
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 22, 2019 3:07 pm

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: romb »

Mi podobają się okna drewniane, nadają klimat w domu. Ja swoje okna już jakiś czas temu kupiłem i spełniają swoje funkcje :)
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: mpire »

A wiecie że okna należy zamawiać wraz z certyfikowanym montażem ? Dopiero wtedy macie pewność że będą energooszczędne i szczelne tak jak deklaruje producent.
Jacolq
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 01, 2019 10:18 am

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: Jacolq »

Ja polecam okna aluminiowe. Mam te okna i służą mi niezawodnie już kilka lat. Nie dość, że okna są solidne to jeszcze estetycznie się prezentują i doskonale wpasowują w ogólny wystrój domu. Cała usługa została zrealizowana szybko, dzięki kompetentnym pracownikom, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Polecam!
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: Dwukropek1 »

Przede wszystkim zamawiając okna trzeba skupić się na wyborze okien o dobrych parametrach. Jedną z ważniejszych rzeczy jest współczynnik przenikania ciepła. Okna o niskim współczynniku są szczelne i prze nie ubywa najmniej ciepła. Obecnie wielu producentów okien oferuje okna o bardzo dobrych parametrach dlatego warto przyjrzeć się różnym modelom.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: czosnekwrg »

Ja w końcu zamówiłem okna drewniane. Czy było warto ? Zdecydowanie !
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: Mannia1q »

Ja w końcu zadecydowałem o wyborze okien PCV. I było to wyborem znakomitym , nie ukrywam. Ponad przeciętne okna. Wybór idealny!
elwirra
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:07 am

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: elwirra »

A co myślicie o oknach drewnianych. Znajomi namawiają nas na takie okna, podobno są o wiele trwalsze. Już sama nie wiem co zrobić.
Steven20001
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:02 pm

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: Steven20001 »

Chcieliśmy też okna dobrej jakości, żeby później założyć jeszcze dodatkowe rolety zabezpieczające. Nie chcemy jakiejś przykrej niespodzianki, jak już postanowimy wyjechać na wakacje na tydzień czy dwa.
Greg51
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 11, 2021 1:49 pm

Re: Jakie okna zamówić

Post autor: Greg51 »

Najważniejsze, żeby stolarka była dopasowana do budynku i jego lokalizacji, jednak są warunki, które bezwzględnie powinny spełniać wszystkie okna. Przede wszystkim powinny mieć solidne wzmocnienia, trwałe zawiasy i dobrej jakości uszczelnienia, żeby zachowały swoje właściwości na długi czas. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na okna produkowane w markowych systemach, jak chociażby Schuco. Produkuje je wiele polskich firm w oparciu o sprawdzoną technologię np. Matplast z Nowej Rudy https://www.matplast.pl/ Mają długoletnie doświadczenie i bardzo rzetelnie podchodzą do kwestii jakości, a to bardzo ważne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Okna i drzwi”