Drzwi szklane

Drzwi zewnętrze i wewnętrze, okna fasadowe, dachowe, drzwi garażowe.
Benkq
Posty: 33
Rejestracja: sob paź 06, 2018 7:45 pm

Drzwi szklane

Post autor: Benkq »

Hej, od jakiegoś czasu interesuję się tematem szklanych drzwi, bo właśnie na takie się zdecydowałem rozpoczynając remont. Przeglądam oferty, których jest naprawdę wiele i nie wiem, u kogo złożyć zamówienie, żeby później nie żałować. Znacie kogoś godnego polecenia?
Luberga
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 21, 2019 8:44 pm

Re: Drzwi szklane

Post autor: Luberga »

Mi również bardzo podobają się takie drzwi, ale obawiam się, że są zbyt niepraktyczne.
ziglorq
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 03, 2018 7:33 am

Re: Drzwi szklane

Post autor: ziglorq »

Szczerze mówiąc to nie sądzę by drzwi szklane sprawdziły się w każdym pomieszczeniu a już na pewno nie w mieszkaniach, w których są małe dzieci. Dużo bardziej bezpieczne a przy tym uniwersalne i tak samo praktyczne są drzwi drewniane. Takie dobre gatunkowo, zrobione z litego dębu czy sosny.
tauriel
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 07, 2018 2:55 pm

Re: Drzwi szklane

Post autor: tauriel »

Faktycznie takie drzwi ładnie wyglądają, ale ciekawi mnie jak to jest z utrzymaniem ciepła? Macie takie drzwi i możecie się wypowiedzieć?
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Drzwi szklane

Post autor: cedarq »

Szklane mogą być trudne do utrzymania w czystości, ale myślę, że jeśli komuś zależy na wyjątkowym wnętrzu to nie będzie na to patrzył. Jeśli nie chcesz szklanych to masz wiele innych opcji na rynku.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Drzwi szklane

Post autor: morgo »

Szklane drzwi wyglądają elegancko i niezwykle lekko. Sprawdzają się nie tylko w biurach, ale również w domach i mieszkaniach.
Mia32q
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 13, 2019 7:13 pm

Re: Drzwi szklane

Post autor: Mia32q »

A jak oceniacie drzwi harmonijkowe drewniane ? Sama rozważam ich zamontowanie w jednym z pokoi, z uwagi na fakt, że nie ma tam szans na montaż typowych drzwi. Co więcej w tym konkretnym wypadku do wyboru jest sporo modeli, a ich kolorystyka jest naprawdę ciekawa:).
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Drzwi szklane

Post autor: Postzunia »

Takie drzwi zawsze się dobrze prezentowały.
kunio
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 5:04 pm

Re: Drzwi szklane

Post autor: kunio »

interesują mnie szklane drzwi. Zastanawiam się tylko czy są one bezpieczne przy małych dzieciach??
kamilamachunik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 15, 2020 10:00 am

Re: Drzwi szklane

Post autor: kamilamachunik »

Ja się obawiam, ze bardzo ciężko otrzymać je w czystości, szczególnie mając dzieci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Okna i drzwi”