Projektant wnętrz - czy warto?

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Projektant wnętrz - czy warto?

Post autor: octavia »

Nawet nie trzeba korzystać z pomocy projektantów, bo sporo inspiracji jest w sieci. Ja nawet przez przypadek znalazłam firmę Klink, która oferuje chociażby kamień naturalny w różnej postaci. Dzięki ich materiałom możemy fajnie wykończyć sobie dom.
anulka30q
Posty: 19
Rejestracja: wt lis 26, 2019 4:59 pm

Re: Projektant wnętrz - czy warto?

Post autor: anulka30q »

Moim zdaniem wszystkiego są plusy i minusy w czasie nawet projektowania. Czasem warto w takiej coś zainwestować jak wiemy co chcemy, albo nie wiemy jak to połączyć, lub całkiem chcemy zdać się na kogoś pomył. Pomysłów wiele, każdy będzie miał inne.
Atlet1q
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 06, 2020 11:55 pm

Re: Projektant wnętrz - czy warto?

Post autor: Atlet1q »

Jasne, że warto ;) Wystarczy trafić na sprawdzone studio projektowe.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Projektant wnętrz - czy warto?

Post autor: Marko33q »

Nie ma co się zastanawiać. Przecież odpowiednio dobrane projekty mogą okazać się dla Was ogromnym wsparciem w zaplanowaniu przestrzeni, na której planujecie zamieszkać.
hanulkahanutka
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 21, 2020 7:59 pm

Re: Projektant wnętrz - czy warto?

Post autor: hanulkahanutka »

Ja długo szukalem odpowiedniego architekta do zaprojektowania swojego mieszkania, ale w końcu się udało.
KatarzyNBaAq
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 22, 2020 2:38 pm

Re: Projektant wnętrz - czy warto?

Post autor: KatarzyNBaAq »

Moim zdaniem jak najbardziej warto. Nie ma co się oszukiwać, ale przeciętny Kowalski nic nie wie o projektowaniu wnętrz, więc sam tego nie ogarnie tak, żeby było praktycznie, wygodnie i do tego ładnie z możliwie najkorzystniejszym wykorzystaniem przestrzeni. Od tego są projektanci. Ja polecam Wam Panią Klaudię Ulińską ze Szczecina. Zna się kobieta na rzeczy, tworzy przepiękne projekty mieszkań czy konkretnych pomieszczeń. Od razu chciałaby się w takim zamieszkać ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”