Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: westerosisgoodq »

Jeżeli ma być to trwała i jednocześnie piękna kostka brukowa to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę tej firmy Bruk-bet. Posiada ona szeroki wybór modeli oraz atrakcyjne ceny, także na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie aby idealnie dopełnić całą aranżację.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: mczay »

Ja nie byłem zadowolony z tego jak mam urządzone wnętrze mojego domu więc jako że znam się na grafice komputerowej zrobiłem sobie kurs programu revit i postanowiłem zmienić całość. Udało się całkiem dobrze, jestem, zadowolony, mam teraz nowoczesne wnętrza.
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: agrafka11q »

Generalnie tak, ale lubię od czasu do czasu coś sobie odmienić. Już nawet pokazywałam mężowi panele ścienne, które idealnie by pasowały na ścianę do salonu. Z resztą do różnych pomieszczeń się nadają. Są na przykład takie, które imitują kamień lub drewno. Kolorystycznie też można dopasować. W sumie niedużym kosztem można sobie fajnie odmienić wnętrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”