Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
kala
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 17, 2016 8:02 pm

Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: kala »

Tak jak w tytule.
Jesteście zadowoleni z tego jak wygląda wnętrze waszego domu? Jeśli nie, co poszło nie tak? Gdzie popełniliście błąd? Zajmowaliście się aranżacją sami? :)
tauriel
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 07, 2018 2:55 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: tauriel »

Gdybym miała coś teraz zmienić, to na pewno byłby to salon i kuchnia. W salonie mam jasne ściany, ciemną podłogę i ciemne meble i wygląda to wszystko zbyt ponuro. Tyle, że kiedy je kupowałam, miałam jeszcze piec elektryczny, a więc całkiem sporo sadzy walało się po domu, dlatego tu decydowały kwestie praktyczne. Teraz mamy kominek i zastanawiam się nad powolną wymianą mebli.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: cedarq »

Ja jestem zadowolona. Większość mebli kupiłam online. Szukałam w sklepach internetowych i wybór był ogromny. Od razu znalazłam to, czego potrzebowała. W sumie to chyba bym nic nie zmieniła jeśli chodzi o meble czy wykończenia. Czasami zmieniam tylko dodatkowe dekoracje.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: mczay »

Ja jestem zadowolony z wnętrz jakie udało mi się urządzić w swoim domu, mam jeszcze do zakupu kilka dodatków ale to już niewiele. A dodatki i resztę to dokupiłem na aukcjach internetowych
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: pietrzak »

Jeśli nie jesteś zadowolony to możesz zawsze zlecić wykończenie takiego wnętrza osobom, które mają w tym temacie doświadczenie i odpowiednią wiedzę. Mam na myśli sprawdzone biuro projektowe. Na przykład zapoznaj się z ofertą Boho Studio, które znajduje się w Warszawie.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: Mateusz79q »

Ja bardzo jestem zadowolony ale w zasadzie to dopiero od tego momentu, w którym wnętrze zostało uzupełnione o dodatki. Teraz jest o wiele lepiej i przytulniej. W zasadzie jeśli chodzi o dekoracje to zdecydowaliśmy się na wykonanie galerii zdjęć na ścianie. Każde zdjęcie oprawiliśmy w kolorowa ramę więc całość daje fajny kontrast. Duży wybór ram znajdziecie w sklepie Aluramy.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: paulaq »

Klimat w gruncie rzeczy tworzą dodatki, dekoracje, świeczki, ciekawe oświetlenie czy oryginalne firany. Bardzo fajnie można się zainspirować dzięki takim sklepom jak MGhome :P Dla mnie jest to wygodniejsze, bo może sobie wszystko obejrzeć w domu i zastanowić się na spokojnie.
agniechaq
Posty: 50
Rejestracja: pt sty 25, 2019 10:37 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: agniechaq »

Nie. I tyle mogłabym napisać :D
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: madmax12 »

Z wnętrza domu większość z nas może być zadowolonych bardziej lub mnie. Żeby zmienić coś we wnętrzu często nie potrzebujemy pomocy nikogo. Ale żeby zapewnić dobrą wodę dla domu.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Czy jesteś zadowolona/zadowolony z wnętrza swojego domu?

Post autor: Kkmaa21 »

Ja jedynie nie do końca jestem zadowolony z łazienki, ale w tym roku planuję zrobić w niej remont. Czytam już różne blogi na temat wykończenia łazienki, szukam dla siebie inspiracji. Niby wiem co chciałabym w niej mieć, ale jakiegoś takiego spójnego konceptu nadal w głowie brak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”