Realizacja fit out w Wraszawie

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Realizacja fit out w Wraszawie

Post autor: morgo »

Moje pytanie dotyczy remontu biura. Chodzi bowiem o to czy lepiej zlecać gdzie indziej projekt, a kto inny powinien robić remont i instalacje czy lepiej zdecydować się na realizacje fit out ? Macie jakieś porównanie w tym temacie i wiecie jakie jest porównanie kosztów i oczywiście ile w można zaoszczędzić czasu na remoncie? Widzę, że firma Totalsec bardzo kompleksowo podchodzi o tematu, jeśli chodzi o remont biur.
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Realizacja fit out w Wraszawie

Post autor: lady11q »

Dobierając wykonawców sam z pewnością możesz zaoszczędzić. Jeśli zależy Ci na czasie i na mniejszym udziale w całym remoncie, to z pewnością wygodniej będzie wziąć jedną firmę, która zajmie się wszystkim. My tam zrobiliśmy, a wystrój wnętrza już sami robiliśmy. Zdecydowaliśmy się na meble metalowe, bo są idealne do gabinetów medycznym. Będę prowadziła własną praktykę. Zamówiłam już niezbędne meble oraz szafki kartotekowe. Teraz robię rozeznanie w sprzęcie specjalistycznym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”