Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

carltonq
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 20, 2018 12:16 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: carltonq »

Uwielbiam to rozwiązanie, bardziej do mnie przemawia niż kuchnia z salonem, tak szczerze mówiąc. A tak nie martwisz się o to, że pobrudzisz część salonu, możesz skupić się na gotowaniu i jedzeniu w normalnych warunkach, przy stole.
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: marek980 »

Dobry pomysł, tylko musisz wszystko fajnie zaaranżować, aby dobrze to wyglądało. Zrób wszystko w jednym stylu i jednej tonacji. Jeśli będzie to w taki sposób zrobione, to żaden element na tym nie ucierpi, ani nie pomniejszymi sobie optycznie pomieszczenia.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: pietrzak »

Ja uważam, że takie rozwiązania prezentują się bardzo ciekawie. Dla mnie jednak bardzo ważne w kuchni i jadalni są elementy dekoracyjne. I tak na przykład ostatnio trafiłam na takie młynki do pieprzu i soli.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: Kkmaa21 »

Myślę, że jak jest przestrzeń to czemu nie. Można przecież fajnie oddzielić kuchnię od jadalni np jakimś wzorem fototapety :) A meble kuchenne to najlepiej zrobić sobie pod wymiar, żeby wszystko było urządzone jak trzeba. U mnie kuchnię robiła firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Działają na terenie całego woj. mazowieckiego jakby coś :)
witekKamyk1q
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 03, 2019 6:17 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: witekKamyk1q »

Kuchnia z jadalnią to mega wygoda. Polecam :)
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: loca89 »

Dlaczego kit? Według mnie to praktyczne rozwiązanie. Zawsze szybciej się posprząta, czy poda dania. A wiecie już mniej więcej jak chcecie, żeby wasze wnętrze wyglądało? Właśnie odkryłam solidne, nowoczesne plastikowe krzesła, które w przyszłości możecie kupić do swojej jadalni.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: anitka »

To nic nadzwyczajnego łączyć kuchnię z jadalnią, bardzo często się tak robi :) Ba, nawet łączy się aneks, z jadalnią salonem , wtedy powstaje jedna wielka otwarta przestrzeń. A jeśli chodzi o umeblowanie do tych pomieszczeń to polecam zapoznać się z ofertą Layman.
simorq
Posty: 57
Rejestracja: pt gru 20, 2019 9:24 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: simorq »

Niewiele osób w Polsce może sobie pozwolić na jadalnię.Jadalnia jest wygodna jeśli ma się dużą przestrzeń i mieszka sie przykładowo w domu. Wiele osób jednak mieszkających w blokach nie może sobie pozwolić na wyodrębnienie jadalni z jednego pomieszczenia. Wtedy warto zastanowić się nad postawieniem stołu w kuchni.

Jeśli nie macie miejsca na stół, albo jeśli chcecie mieć wyspę, polecam hookery kuchenne. Które same w sobie mogą stanowić ciekawą dekorację kuchni.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”