Kuchnia z salonem - tak czy nie?

mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: mpire »

Uważam, że połączenie kuchni z salonem, szczególnie w niewielkich mieszkaniach jest dobrym rozwiązaniem. Najważniejszym elementem kuchni są meble. Ja proponuję Ci wykonać je na wymiar.
kania2
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 7:12 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: kania2 »

Kuchnia to ważne miejsce w każdym domu, przynajmniej według mnie.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: pietrzak »

Uważam, że takie rozwiązanie prezentuje się bardzo ciekawie ale musi to od samego początku być zaprojektowane przez profesjonalistę aby spełniało swoje funkcje i wyglądało.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Postzunia »

Jest to ciekawe rozwiązanie bo sama korzystam a niemal całe wyposażenie z elektroniki kupiłam w jednym miejscu Neonet. Obsługa dobrała a ja tylko musiałam czekać na przyjazd ekipy która wszystko zamontowała i podłączyła. Najlepsze że za wszystko zapłaciłam w ratach 0% i jeszcze skorzystałam z wielu innych promocji tego sklepu.
agniechaq
Posty: 50
Rejestracja: pt sty 25, 2019 10:37 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: agniechaq »

Przed tym samym problemem stoję, ponieważ z jednej strony podoba mi się taki salon połączony z kuchnią, ale z drugiej, obawiam się, że to całkiem niepraktyczne.. Te zapachy unoszące się w powietrzu, para - to wszystko przecież musi gdzieś osiadać, prawda? A nie czasem na meblach.. Chociaż mogłabym sobie sprawdzić Telewizory QLED 49 cali na Ceneo.pl, zawiesić taki i gotując, oglądać ulubiony serial. To też niegłupie.
klarkowskaqq
Posty: 33
Rejestracja: pn lut 11, 2019 8:14 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: klarkowskaqq »

Kuchnia z salonem jest dobrym połączeniem, oczywiście jeśli mamy takie możliwości no i nasz dom jest na tyle spory. Bardzo ważne jest jak to wszystko urządzimy, dlatego dobrze jest sięgnąć po najlepsze sprzęty i urządzenia.
Kazikdobryq
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 12, 2019 1:19 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Kazikdobryq »

Jeżeli jest dosyć miejsca to polecam szerokie lampy sufitowe, mają rewelacyjny efekt.
Vries1
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 04, 2019 11:25 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Vries1 »

Mi się bardo podoba takie rozwiązanie :)
Nawiasa
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 23, 2019 1:15 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Nawiasa »

Moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie, kilka porad jak to dobrze rozplanować by się jeszcze przydało ;)
Mateusz25q
Posty: 30
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 8:57 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Mateusz25q »

A co sądzicie o panelach ściennych 3d ? Moim zdaniem takie aranżację wnętrz z wykorzystaniem takich panel ściennych to bardzo fajne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”