Jadalnia

inzynierq
Posty: 37
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:20 am

Re: Jadalnia

Post autor: inzynierq »

Moim zdaniem jadalnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To podczas spożywania posiłków najwięcej rozmawiamy z rodziną i gośćmi. Myślę, że warto dobrze zaprojektować to pomieszczenie. Na przykład ciekawe byłyby meble egzotyczne. Można zapoznać się z ofertą firmy Meble świata. Ich meble są oryginalne i naprawdę ciekawe. Wszystkie znajdujące się w asortymencie dekoracje i ozdoby z Indii dobierane są z niezwykłą starannością. Moim zdaniem warto.
MniejszaNiz1q
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 05, 2019 4:58 pm

Re: Jadalnia

Post autor: MniejszaNiz1q »

Polecam zakupić krzesła klasyczne ze sklepu. Duży wybór i doskonały design
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Jadalnia

Post autor: Ruddzia »

Najważniejszy mebel w jadalni to stół. Powinniście postawić na coś porządnego i eleganckiego. Ja mam juz kilka pomysłów.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Jadalnia

Post autor: Pipi »

W jadalni oczywiście nie może zabraknąć jakiś ładnych i wygodnych krzeseł.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Jadalnia

Post autor: morgo »

Meble do jadalni muszą korespondować z kuchnią, szczególnie jeśli jest ona otwarta. Oprócz stołu, krzeseł, również przyda się komoda czy też inne meble, gdzie można będzie trzymać nie tylko naczynia, ale również obrusy czy serwety.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Jadalnia

Post autor: loca89 »

Jadalnia powinna też być odpowiednio zaaranżowana, aby przyjemnie się w niej spędzało czas. Jest to naprawdę porządny stół, masywny i mający swój charakter. Warto wziąć coś takiego pod uwagę.
kewa3939qq
Posty: 34
Rejestracja: wt sty 28, 2020 5:07 pm

Re: Jadalnia

Post autor: kewa3939qq »

W naszej jadalni zagościł bardzo stary stół, który prezentował się pieknie, zakupilismy go na portalu aukcyjnym. Wystarczylo poddac go renowacji a pomogly nam w tym farby i teraz prezentuje sie jak nowy
Matthiasq
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 13, 2020 10:43 am

Re: Jadalnia

Post autor: Matthiasq »

Ja stawiałbym na nowoczesne, ale wygodne krzesła z obiciem.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Jadalnia

Post autor: octavia »

Myślę, że wszystko co będziecie potrzebować z mebli do jadalni znajdziecie w Agata meble. Mają tam atrakcyjne krzesła tapicerowane i plastikowe. Jak i również najróżniejsze modele stołów. Wszystkie te meble zostały starannie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Dlatego zachwycają niemalże pod każdym względem.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Jadalnia

Post autor: Marko33q »

Jasne, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej podejść do tego tematu. Na pewno warto dobrze zastanowić się nad tym, co może być najlepiej dopasowane do Waszej jadalni. Wiem, że wiele osób stawia dzisiaj na krzesła rattanowe, więc może i u Was mogą się one dobrze sprawdzić, pomyślcie nad tym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”