Jak urządzić kuchnię?

marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: marek980 »

No niestety mam taki problem, że popsuł mi się okap w kuchni i postanowiłem, że nie będę inwestować w ten stary okap i go naprawiać, więc zdecyduję się na coś nowego. Można znaleźć fajne sufitowe okapy i widzę, że większość z nich naprawdę pięknie dopasuje się do mojego nowoczesnego wnętrza.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: Kkmaa21 »

Najważniejsze w kuchni są meble i oczywiście sprzęt AGD. Jeśli chodzi o meble to najlepiej stworzyć meble pod wymiar. Firma JAGO kuchnie z Pruszkowa takie tworzy. Mogą dla Was stworzyć meble nowoczesne, jak i klasyczne, wszystko wedle Waszego uznania i gustu.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: pietrzak »

Nie zapominajcie też o zmywarce. Ja już sobie bez niej życia nie wyobrażam. Mam zmywarkę Electrolux z systemem Comfort Lift i jestem bardzo zadowolona. Dzięki podnoszonemu dolnemu koszowi nie muszę już nadwyrężać kręgosłupa przez ciągłe schylanie.
aggatusaq
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:38 am

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: aggatusaq »

czy ten kosz łatwo podnieśc do góry? I czy już ustawiony jest stabilny, że można na spokojnie włożyć naczynia? Lubię markę electrolux, mam sporo ich urządzeń i każde było strzałem w dziesiątkę, zmywarka pewnie też by się sprawdziła. Jakie funkcje ma ten twój model?
Dedelowki88
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 08, 2023 7:11 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: Dedelowki88 »

Mam wrażenie że będzie to interesujące.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”