Jak urządzić kuchnię?

nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: nina1990q »

O zmywarce nie możemy zapomnieć :) Obecnie już nie wyobrażam sobie bez niej życia. Mam Electrolux Comfort Lift, która jest bardzo wygodna bo ma podnoszony dolny kosz.
aggatusaq
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:38 am

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: aggatusaq »

mój mąż mnie zaskoczył i zrobił mi piękną, drewnianą tacę. Lubi bawić się w majsterkowanie więc na pewno miał dużą frajdę w jej robieniu, nawet ostatnio kupil sobie nową szlifierkę, wybrał ryobi one+ taką taśmową i nie chcial powiedzieć po co kupił, a tu taka niespodzianka.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: anitka »

Super, nie jest to częste spotykane hobby :) Jeśli chodzi o akcesoria czy urządzenia w kuchni to konieczny jest też pochłaniacz kuchenny, ja sobie bez niego w ogóle nie wyobrażam gotowania. Zapachy niosłyby się przez cały dom, a tak są pochłaniane i nic nie czuć ;)
limoko
Posty: 75
Rejestracja: wt paź 09, 2018 1:50 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: limoko »

Mannia pisze:Pierwsze skrzypce grają właściwie dobrane meble kuchenne. Trzeba wiedzieć, skąd je zamawiać!
Mysle ze w kuchni warto mieć dobry grill broil King. Sama taki sobie sprezentowałam. Kupiłam na decofire.pl Mają tak także grille węglowe i gazowe. To bardzo praktyczny akcesorium. Warte każdych pieniedzy
simorq
Posty: 57
Rejestracja: pt gru 20, 2019 9:24 am

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: simorq »

Wygląd jest wazny ale ważne jest również to jaką moc ma okap oraz ile m3 wilgotnego powietrza z zapachami jest w stanie pochłonąć. Polecam przejrzeć sobie ofertę firm, których produkcja zwiazana jest konkretnie z okapami. Spory wybór ciekawych wzorów ma firma Nortberg - firma polska, która specjalizuje się konkretnie w okapach.
Polecam Ci szczególnie ich okapy kominowe. Znajdziesz u nich okapy w bardzo wielu grupach cenowych (również te najbardziej designerskie).

Zamiast standardowego okapu w czarnym kolorze, polecam okapy w kolorze białym Okapy takie są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu i tak bardzo nie widać na nich kurzu:
Obrazek
sarek11
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 27, 2019 1:31 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: sarek11 »

A jak się sprawdzają drewniane meble kuchenne? Czy warto tego typu meble wybierać do kuchni? Czy taka inwestycja to inwestycja dobra. Wiem, że meble drewniane to jedne z lepszych mebli. Ale jak drewno sprawdza się w kuchni? Czy ktoś ma takie meble i może podzielić się opinią?
bresi
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 14, 2020 12:20 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: bresi »

Jeżeli chodzi o kuchnie to według mnie warto jest postawić na minimalizm jednak. Ja ostatnio kupiłem bardzo ciekawe zestawy porcelany i wydaje mi się, że jest to super wybór.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: czosnekwrg »

Meble urządziliśmy z pomocą mebli kuchennych , które zrealizowali dla nas DIK Meble. Bardzo trafiona opcja, dzięki której nasza kuchnia prezentuje się designersko i nietuzinkowo. Czego chcieć więcej?
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: mpire »

Koniecznie musisz wybrać sobie kuchenki mikrofalowe do zabudowy, jeśli chcecie stworzyć najlepszą kuchnię. Takie sprzęty są potrzebne i warto wybierać najlepsze propozycje. Ofert możecie szukać np. online z tego względu, że tam zawsze są najlepsze ceny.
aggatusaq
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:38 am

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: aggatusaq »

kuchnia nie obędzie się bez dobrego okapu, ja jestem bardzo zadowolona z mojego electrolux hob2hood super prosty w obsłudze, jest połączony z płytą kuchenną i sam się włącza jak jest taka potrzeba, super to rozwiązanie jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”