Wanna vs prysznic

loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: loca89 »

Jakbym miała możliwość wybrałabym to i to... Musisz zastanowić co wolisz? Wiadomo prysznic jest praktyczniejszy, ale to twój wybór.
Tymon266
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 06, 2019 5:52 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: Tymon266 »

Gdybym musiał wybierać, to zdecydowanie - prysznic. Praktyczny oraz łatwy w czyszczeniu.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: heniutek »

Z wannami jest niestety ten problem, że bardzo dużo czasu się w nich spędza no i zużywa bardzo dużo wody. Ja od jakiegoś czasu mam duży prysznic i jestem bardzo zadowolony. Przed remontem przeglądałem baterie prysznicowe do łazienki i inne rzeczy związane z prysznicem. Znalezienie elementów w jednym stylu wydaje się jednak dosyć trudnym zadaniem. Dobrze, że są sklepy internetowe, w których jest to możliwe.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: madmax12 »

Najlepiej mieć i jedno i drugie :) a tak naprawdę to pomyśleć co jest dla nas lepsze, wygodniejsze. Ważny jest też aspekt miejsca, można sprawdzić naprawdę interesujące aranżacje i dopasować je do posiadanego metrażu łazienki. Tak dobrane wnętrze będzie funkcjonalne i ustawne.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: dora4 »

Jeśli miałabym się na jedno zdecydować to na pewno prysznic ale z głębokim brodzikiem. Tak na wszelki wypadek gdyby zaistniała potrzeba skorzystania z mikro wanny :)
simorq
Posty: 57
Rejestracja: pt gru 20, 2019 9:24 am

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: simorq »

Wanna jest wygodna jeśli chcemy coś przeprać albo jeśli chcemy się zrelaksować po calym dniu.

Prysznic jest wygodniejszy do szybkiego obmycia się, na przykład z rana.

Moim zdaniem warto jest mieć i jedno i drugie.Chociażby w jednej łazience. Jeśli szukacie oryginalnych wzorów do łazienki, na przykład w stylu retro, polecam zerknąć sobie do HOme 100

W sklepie jest duży wybór płytek oktagonalnych oraz heksagonów.
Obrazek
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: octavia »

Wszystko zależy tak naprawdę od was i waszych oczekiwań. No i oczywiście od wielkości łazienki. Ja osobiście raczej preferuje prysznic, sama mam i jestem zadowolona. Jedynie teraz muszę kupić nowe akcesoria prysznicowe, żeby wszystko ładnie i estetycznie wyglądało.
j.szcyzep_49q
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 27, 2020 5:23 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: j.szcyzep_49q »

Ja mam w domu dwie łazienki i w jednej jest prysznic a w drugiej wanna, tak więc każdy może wybrać to na co w danym momencie ma ochotę. Osobiście wolę wannę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”