Wyposażenie łazienki

kierownikbudowy1
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 26, 2019 4:02 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kierownikbudowy1 »

Wyposażenie łazienki to także ceramika i armatura, dobrze jeśli będą naprawdę dobrej jakości. Cermag to fantastyczne aranżacje łazienek, w tym również fantastyczne mozaiki które wracają do gry po wielu latach nieobecności. Tak wyposażona łazienka będzie cieszyć jakością i trwałością przez wiele lat.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: octavia »

Wyposażenie łazienki jest bardzo ważne. Tylko w całym tym szumie najróżniejszych ofert, czasami człowiek już nie wie co kupić. :shock:
kulturoq
Posty: 38
Rejestracja: pn lip 22, 2019 5:36 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kulturoq »

W łazienkach bardzo często są spotykane takie kabiny z brodzikiem. Zestaw można dostać już nawet od 500 zł, chociaż nie możemy się tu spodziewać wysokiej jakości wykonania. Za to są takie, które na przykład mogą nas wymasować, jeśli mamy na to ochotę. Ale za nie to już musimy dużo więcej zapłacić.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Goja »

heniutek pisze:A jakie kabiny prysznicowe w Waszej ocenie są godne uwagi? Potrzebuję czegoś sprawdzonego, co będzie wytrzymałe i będzie łatwe do utrzymania w czystości. Nie chcę rozwiązań marketowych, bo się ostatnio naciąłem.
Również nacięłam się na rozwiązania marketowe i już na pewno nie kupię w markecie, choćby nie wiem jak ceną kusili....
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Danielmakqq »

Ja długo szukałem fajnej wanny do domu i mój znajomy polecił mi stronę z wyposażeniem. Wybrałem bardzo ładną wannę Roca i teraz nieustannie się w niej relaksuje i odprężam po ciężkim dniu w pracy.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: czosnekwrg »

Wydaje mi się, że najważniejsze przy wyposażaniu łazienki jest zadbanie o solidne płytki ceramiczne.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Mannia1q »

CERAMED ze swoim wyposażeniem zupełnie nas zaskoczył. Zakupiliśmy stamtąd nie tylko płytki ceramiczne, ale również umywalki, baterie i węże. Wszystko idealnie wpasowało się do wnętrza naszej łazienki, która bez tych dodatków z pewnością byłaby znacznie nudniejsza!
veela
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 06, 2019 4:29 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: veela »

Jeszcze jest cos takiego jak bidet :)
JolantaKutko
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 13, 2019 6:26 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: JolantaKutko »

Przygotowania do planowania renowacji łazienki powinny się zacząć dużo wcześniej przed wkroczeniem do akcji ekipy remontowej. Przeglądając oferty większych sklepów można zwiariować od tego całego wyboru materiałów wykończeniowych. Praktycznie jedynym ograniczeniem jest cena jaką jesteśmy w stanie zapłacić bo wzornictwo niektórych ceramik jest na wysokim poziomie. Najlepiej jest moim zdaniem szukać czegoś w dobrym stosunku ceny do jakości, a takie perełki się zdarzają. Co do samego wyposażenia łazienki od strony sanitarnej to warto postawić na możliwie najnowsze rozwiązania technologiczne. Ostatnimi czasy bidet zyskał bardzo na popularności. Ludzie zaczynają dostrzegać jego zalety oraz komfort jaki dzięki niemu zyskują. Co ciekawe nie potrzeba dodatkowego miejsca do samej instalacji jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: madmax12 »

Łazienka oraz jej wyposażenie może się podobać, wspaniałe łazienki nie tylko ładne ale i szalenie funkcjonalne znalazłem na http://www.cermag.com.pl/ . Wspaniałe i stylowe wnętrze może być również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Warto również wspomnieć o wspaniałych kształtach które są nie tylko finezyjne ale i ponadczasowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”