Łazienka.

loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Łazienka.

Post autor: loca89 »

Hejka,
właśnie planuje przeprowadzić generalny remont mojej łazienki. W końcu przyszedł na zmianę płytek na coś nowszego. Właśnie zastanawiam się nad płytkami. Polecacie jakiś konkretny styl?
MniejszaNiz1q
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 05, 2019 4:58 pm

Re: Łazienka.

Post autor: MniejszaNiz1q »

Zajrzyj do salonu łazienek DessiHome. Mają płytki ceramiczne, lampy oraz mogą zaprojektować łazienkę
Mają świetne rozwiązania i praktyczne aranżacje
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Łazienka.

Post autor: Kkmaa21 »

Ma ktoś z Was fototapetę w łazience? Jak uważacie, to dobry pomysł ? :) Ja lubie żywe wnętrza, w takich czuję się najlepiej. Też tak macie?
muffy87
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 25, 2019 11:25 am

Re: Łazienka.

Post autor: muffy87 »

A co myślicie o stosowaniu w łazience hydroizolacji cementowych?
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Łazienka.

Post autor: kaszek1q »

Prysznic czy wanna, moim zdaniem wszystko zależy od Ciebie i Twoich warunków. Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wolałabym prysznic, bo dla mnie jest on o wiele bardziej praktyczny.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Łazienka.

Post autor: cedarq »

A meble już wybrałaś? Bo to bardzo ważne. Te meble muszą być nie tylko estetyczne, ale i bardzo trwałe, bo w końcu stoją w szczególnych warunkach. Z takimi meblami łazienka będzie wyglądała świetnie.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Łazienka.

Post autor: dora4 »

Całkiem fajne te płytki ale ja bym raczej wzięła któreś drewnopodobne. Zobaczcie sobie koniecznie bo na mnie zrobiły wrażenie, miałam okazję też zobaczyć na żywo. Trwałe rozwiązanie. I plus, że można rozłożyć ogrzewanie podłogowe i w domu będzie tak samo przytulnie i ciepło jak z drewnianymi podłogami. Ale co do łazienki o którą jest pytanie, mnie się podoba wzór Cerdomus. Jest zdjęcie jak są ułożone w łazience właśnie.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Łazienka.

Post autor: doki3 »

My z mężem kupiliśmy dom do częściowego remontu i łazienka w pierwszej kolejności go wymagała. Tylko już nie chciałam zamieniać płytek na płytki, wolałam coś innego i bardziej oryginalnego. Wybór padł na kamień naturalny, zdecydowaliśmy się na granit. A wyszło powiem krótko super.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Łazienka.

Post autor: bob28 »

Do łazienki najlepiej zastosuj płytki ceramiczne dobrej jakości jak te z oferty Tubądzin czyli lidera produkcji w Europie. Na pewno znajdziesz tam to co idealnie będzie pasować do twojej wymarzonej łazienki.
kubgraq
Posty: 40
Rejestracja: pt cze 21, 2019 3:04 pm

Re: Łazienka.

Post autor: kubgraq »

Zdecydowanie płytki w stylu skandynawskim :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”