Łazienka.

Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Łazienka.

Post autor: Pipi »

A co z bateriami do łazienki, czyli tak zwaną armatura sanitarną? Gdzie zamawialiście takie baterie? Ja przeglądałam sobie różne oferty w sklepach internetowych.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Łazienka.

Post autor: octavia »

A czy jest tutaj ktoś, kto może wyposażał ostatnio swoją łazienkę, ale w firmie, hotelu czy innym miejscu publicznym? Pytam, ponieważ otwieram niedługo pensjonat, także chce zadbać o każdy szczegół.
doki3
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 28, 2018 2:50 pm

Re: Łazienka.

Post autor: doki3 »

Wszystko ładnie pięknie dopóki na przykład nie wiadomo kiedy zapcha się umywalka czy toaleta. Znajoma jak sama próbowała udrożnić, to jeszcze gorzej wyszło. Lepiej wezwać fachowców, szybko i skutecznie zrobią co trzeba.
kierownikbudowy1
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 26, 2019 4:02 pm

Re: Łazienka.

Post autor: kierownikbudowy1 »

Łazienka może być również wspaniałym pomieszczeniem. Cermag to wspaniałe aranżacje, to również dobra jakość zarówno ceramiki i armatury. Mają w ofercie wspaniałe mozaiki, które są bardzo proste w nakładaniu. Zdecydowanie polecam, warto wejść na stronę i zapoznać się z ofertą.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Łazienka.

Post autor: pietrzak »

W łazience świetnie będzie wyglądać szklana mozaika. Ostatnio trafiłam właśnie na takie mozaiki i bardzo mi się spodobały. A co Wy sądzicie o takich dekoracjach w łazience?
taposq
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:52 am

Re: Łazienka.

Post autor: taposq »

Ostatnio remontowałem łazienkę, bo poszła nam cała wentylacja. Wyobraźcie sobie, że nie było tak łatwo skombinować nowe części.
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Łazienka.

Post autor: Dwukropek1 »

Przyznam szczerze, że mi przy remoncie łazienki największy problem sprawił wybór wanny. Na szczęście łazienkę mamy na tyle dużą, że bez problemu udało się wkomponować w nią wannę wolnostojącą.
MniejszaNiz1q
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 05, 2019 4:58 pm

Re: Łazienka.

Post autor: MniejszaNiz1q »

Mnie też się podoba taka wolnostojąca wanna.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Łazienka.

Post autor: mpire »

Przy remoncie łazienki najwięcej czasu zajęło mi szukanie odpowiednich baterii łazienkowych.
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Łazienka.

Post autor: inbud »

Trzeba mieć pomysł na swoją łazienkę. Wszystko trzeba zaplanować i przemyśleć także, jakie materiały będą konieczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”