Łazienka.

inzynierq
Posty: 37
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:20 am

Re: Łazienka.

Post autor: inzynierq »

Moim zdaniem każda łazienka może się ładnie prezentować. Osobiście z mężem wybieraliśmy płytki i inne elementy do łazienki kilka lat temu i szczerze mówiąc dziś nie znudziły mi się. Nasz wybór padł na jasne kolory i ewentualnie mocniejsze dodatki, które można w każdej chwili zmienić. Myślę, że warto mądrze dobierać wyposażenie łazienek i stawiać na sprzęt dobrej jakości. Raczej nie zmieniamy tego co roku, więc wybór powinien być dobrze przemyślany.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Łazienka.

Post autor: anitka »

Wiadomo, że wszystko ma prawo się znudzić, ale ja generalnie wychodzę z założenia że wyposazenie kupuje się na wiele lat, nie po to by co chwilę zmieniać. Dlatego przeglądam sobie teraz brodziki i inne akcesoria łazienkowe i szukam tych, które cechuje wysoka jakość i ładne wykonanie
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: Łazienka.

Post autor: niedowiarek »

Zgadza się. Łazienka ma być na lata, tak że warto kupić coś lepszej jakości.
veela
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 06, 2019 4:29 pm

Re: Łazienka.

Post autor: veela »

Musi byc ladnie i basta!
Malwina81
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 13, 2019 6:34 pm

Re: Łazienka.

Post autor: Malwina81 »

Szczerze powiedziawszy to nie wiem skąd u ludzi to wieczne szukanie oszczędności we wszystkim. Przecież na dobrą sprawę to taki remont generalny łazienki jest inwestycją długoterminową. Nie wyobrażam sobie wybrania najtańszych płytek ceramicznych bo wiem czym to finalnie się skończy, łazienka straci na swoim wyglądzie już po kilku miesiącach. Wystarczy, że w jakimś sklepie zobaczymy coś ładniejszego :) Trzymając się tego podejścia bardziej przyszłościowego trzeba też dobrać odpowiednio same meble. Tutaj nie można sobie pozwolić na kompromisy ze względu na trudne otoczenie w jakim będą się znajdowały. Jeśli już szukamy czegoś sprawdzonego to warto poszukać w polecanych przez ludzi sklepach.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Łazienka.

Post autor: Mateusz79q »

Remont łazienki chyba jest najgorszy ze wszystkich remontów. Zanim zabierzecie się za remont to na spokojnie wybierzcie materiały wykończeniowe. Nie ma nic gorszego jak to, że w trakcie prac czegoś zabraknie i trzeba zasuwać do marketu budowlanego.
Akryllq
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:10 am

Re: Łazienka.

Post autor: Akryllq »

Również polecam przejrzeć sobie pytki w sklepach internetowych. Jest wiekszy wybór i mozna znaleźć znacznie ciekawsze wzory niż w sklepach stacjonarnych, które na dzień dzisiejszy promują praktycznie jedynie beton, drewno jak i biel. Poza tym ceny w sklepach internetowych sa niższe niż stacjonarnie oraz kupienie się opłaca nawet pomimo, ze musimy zapłacić za wysyłkę.

Oprócz płytek nie zapominajcie o akcesoriach bo one rownież robią swoje jeśli chodzi o wyglad.
Obrazek
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Łazienka.

Post autor: mczay »

W łazience warto jest zastosować meble i dodatki minimalistyczne, jest to teraz modne i pożądane.
teddy88q
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 25, 2020 7:26 am

Re: Łazienka.

Post autor: teddy88q »

Mnie marzy się w łazience podłoga wykonana z kamienia naturalnego, a także w sumie i ściana. Chciałbym, aby moja łazienka była zrobiona na bogato. Zastanawiam się czy samemu nie założyć sobie taki kamień naturalny.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Łazienka.

Post autor: loca89 »

Najtrudniej jest aranżować łazienkę małą. Jak tutaj trafić z kolorami? Nie przesadzić z dodatkami? Roi się sporo pytań. :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”