Remont łazienki

Marysia_89q
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 3:21 pm

Remont łazienki

Post autor: Marysia_89q »

Cześć,

Przymierzamy się właśnie z mężem do remontu łazienki. Chcemy wcześniej kupić całe wyposażenie, a później sami remontować. Wiadomo, powinno wyjść nam to jak najtaniej.
Znacie jakieś tanie sklepy internetowe gdzie kupimy m.in. prysznic, umywalki itp?
Trochę szukałam, ale przyznam, że ceny mnie przerażają jak na razie ...
Magda77q
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 23, 2019 6:43 am

Re: Remont łazienki

Post autor: Magda77q »

Ja przy remoncie łazienki też sama wszystko kupowałam. Prawie całą elektrykę udało mi się kupić.
Poszukaj w sieci, z każdej "dziedziny" znajdziesz sklep i kupisz wszystko taniej :)
Powodzenia!
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Pipi »

My podczas remontu naszej łazienki mieliśmy drobną awarię i musieliśmy szybko wezwać hydraulika. Na szczęście udało nam się znaleźć w internecie kontakt. Specjaliści błyskawicznie przyjechali na miejsce i poradzili sobie z awarią, a my byliśmy uratowani :)
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: czosnekwrg »

Przy okazji remontu łazienki, wyszła na jaw poważna usterka związana z rurami. Dlatego stosowne i odpowiedzialne okazało się wezwanie hydraulika.
Adrian44343q
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 17, 2019 7:36 am

Re: Remont łazienki

Post autor: Adrian44343q »

Ja niedawno również robiłem remont łazienki, zakupiłem w sklepie internetowym między innymi płytki ale jeszcze kabinę prysznicową taką jaka się marzyła mojej żonie ponieważ nigdzie stacjonarnie nie mogliśmy takiej znaleźć. Jestem bardzo zadowolony z tego jak szybko przyszła przesyłka dzięki czemu szybciej mogłem skończyć remont. Polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”