Mech na ścianie w łazience?

sarek11
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 27, 2019 1:31 pm

Mech na ścianie w łazience?

Post autor: sarek11 »

Czy ktoś z Was ma może mech na ścianie w łazience i może podzielić się opinią? Na taki pomysł wpadła żona, znalazła kilka informacji na ten temat. I jak się okazuje taki mech może być zarówno w salonie jak i kuchni. Jednak wymaga on wilgotnego pomieszczenia a u nas najlepsza do tego jest łazienka. Jednak ciekawy jestem opinii.
westerosisgoodq
Posty: 122
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:27 am

Re: Mech na ścianie w łazience?

Post autor: westerosisgoodq »

Wydaje mi się, że naprawdę świetną opcją jest sprawdzenie sobie marki Tubądzin, gdzie znajdziecie naprawdę świetną ofertę związaną z płytkami ściennymi i dekorami. Poza tym mają naprawdę przepiękne kolekcje, więc moim zdaniem każdy z was znajdzie coś bardzo fajnego dla siebie, polecam wam sprawdzić.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Mech na ścianie w łazience?

Post autor: madmax12 »

Jeśli chodzi o łazienki to zdecydowanie najładniejsze aranżacje jeśli chodzi o ceramikę widziałem u producenta Cermag. Producent ma w swojej ofercie również mozaikę, która wraca do gry po wielu latach nieobecności. Oczywiście to nowa forma duża prostsza w montażu oraz ponadczasowa. Łazienka i jej ściany mogą wyglądać naprawdę magicznie.
Olgira1q
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 07, 2019 6:20 pm

Re: Mech na ścianie w łazience?

Post autor: Olgira1q »

Otóż to, ceramika prezentuje się według mnie najlepiej. Mnie mech raczej nie przekonuje do siebie. Nowoczesna, elegancka ceramika będzie dobrym wyborem.
Bolek44
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 12, 2020 10:45 am

Re: Mech na ścianie w łazience?

Post autor: Bolek44 »

Ja raczej nie zdecydował bym się na mech w łazience.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”