Baterie do łazienki

Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Baterie do łazienki

Post autor: Pipi »

Witam serdecznie,
gdzie zaopatrywaliście się w baterie łazienkowe, na przykład do prysznica lub umywalki? Jakie sklepy możecie polecić?
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Baterie do łazienki

Post autor: dora4 »

Baterie tak jak i nowoczesne umywalki i akcesoria na ceneo.pl znajdziesz. I możesz oczywiście zamówić od razu, są namiary na konkretne sklepy i podane od razu ceny konkretnych modeli. Baterie wiadomo są przeróżne do kupienia tak samo jak umywalki. Teraz najczęściej te nowoczesne się wybiera chociaż i klasyczne łazienki nadal mają "wzięcie".
magisterq
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 28, 2019 8:53 pm

Re: Baterie do łazienki

Post autor: magisterq »

Moim zdaniem to trzeba wybierac wysoka jakosc.
jerry1
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 8:48 pm

Re: Baterie do łazienki

Post autor: jerry1 »

Na rynku wyrobów sanitarnych przez ostatnie kilka lat miało miejsce wiele premier. Wszystko to zostało spowodowane impulsem jaki dali klienci, oczekując od producentów innowacji połączonych z wysoką jakością. Świadomość tego, że kupowanie byle czego nie zapewni komfortu na stałe przyjęła się w podejściu do tak ważnych kwestii jak wyposażenie łazienki. Swoją rolę odgrywa też ekologia mająca ogromne znaczenie dla naszej przyszłości. Oszczędzanie wody jest kluczowe patrząc na to jak zmienia się klimat. Przeglądając oferty większych sklepów można znaleźć bateria umywalkowa, która dzięki zastosowaniu technologi AirPower zmniejsza zużycie cennej wody. Możecie na filmie zobaczyć jak ten koncept działa w praktyce.
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: Baterie do łazienki

Post autor: Marikaq »

Ja sporo się naszukałam bo miałam dokładną wizję aranżacji łazienki w stylu skandynawskim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”