Szklana łazienka

marzen11q
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 26, 2020 9:42 am

Szklana łazienka

Post autor: marzen11q »

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Szklana łazienka

Post autor: madmax12 »

Szkło nadaje łazience niesamowitej elegancji, takie właśnie eleganckie elementy armatury, tak odmieniona łazienka będzie nie tylko przyciągać wzrok ale będzie też łatwa w utrzymaniu czystości. To znany i ceniony producent, w ramach jednego pakietu możemy skorzystać również z możliwości zakupu różnych materiałów wykończeniowych czy nawet usług. To będzie bardzo udana metamorfoza łazienki.
wiki01q
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 09, 2019 12:44 pm

Re: Szklana łazienka

Post autor: wiki01q »

Zobaczcie sobie tą wannę z szklanymi drzwiami. Jak dla mnie będzie idealna do szklanej łazienki. Sama może kiedyś sobie taką kupię jak będę robiła remont. Wygląda obłędnie.
Kamilla36
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 01, 2020 7:23 pm

Re: Szklana łazienka

Post autor: Kamilla36 »

Urządzając łazienkę nie obejdzie się bez kupienia niezbędnej armatury. Jest nie droga, ale naprawdę dobrej jakości, a do tego często można trafić na promocję albo wyprzedaż, więc warto tutaj czegoś poszukać :)
Agata44
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 04, 2020 6:40 pm

Re: Szklana łazienka

Post autor: Agata44 »

Fajny pomysł jeśli chodzi o szkło. jednak trzeba pamiętać o dbałości i czyszczeniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”