Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

malina
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 18, 2016 12:06 pm

Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: malina »

Witam,

Chciałabym prosić was o pomoc w podzieleniu się wariacjami na temat toaletek. Marzyłam o takiej od dziecka. Teraz to marzenie ma szanse się ziścić. Posiadacie takowe? Uważacie to za "must have" czy zbędny element? Gustujecie w tych nowoczesnych czy może romantycznych? Korzystałyście z gotowych rozwiązań? Czy korzystałyście z usług prywatnych rzemieślników?
Załączniki
indeks1.jpg
indeks1.jpg (7.04 KiB) Przejrzano 4265 razy
indeks.jpg
indeks.jpg (6 KiB) Przejrzano 4265 razy
ismenaq
Posty: 14
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:11 pm

Re: Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: ismenaq »

Toaletka to duze ulatwienie. Wczesniej kosmetyki walaly sie po calym domu. Teraz panuje (wzgledny) lad i porzadek. Ja zamawialam taka u stolarza/ Jest dokladnie taka jaka sobie wymarzylam. Dodatkowo Ozdobilam lustro cotton balls. Efekt jest zacny :)
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: Goja »

Osobiście posiadam, na moje zamówienie mąż wykonał mi toaletkę z której jestem bardzo dumna, jak i z męża :) Nareszcie wszystko zebrałam do tzw. "kupy", bo tak był wiecznie bałagan z kosmetykami. Akurat jestem na kupnie peelingów do twarzy. Zobaczcie sobie firmę Soaphoria, to słowacka marka, która musi sie znaleźć na Waszych toaletkach, uważam, że będziecie zachwycone.
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: marek980 »

Moja żona w tym roku otrzyma toaletkę, a do zestawu kosmetyki koreańskie na urodziny, które ma zaraz po Nowym Roku. Myślę, że się jej spodobają, ponieważ od jakiegos czasu tylko o tym mówi, jeśli zaczyna się rozmowa o prezentach, zakupach itd.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: cedarq »

Mnie się bardzo podoba. Taki nietypowy, nieco zapomniany mebel. Ale wygląda świetnie i bardzo stylowo. Uwielbiam takie rozwiązania w mieszkaniach.
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: Marikaq »

Jasne że tak! wielki HIT :D ja odkąd znalazłam w salonach agatą taką która idealnie mi pasuje do aranżacji sypialni to jestem zachwycona, świetnie się sprawdza, mam miejsce na wszystkie szpargałki i do tego super miejsce do malowania się
kjablonska517
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 19, 2019 8:09 am

Re: Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: kjablonska517 »

Uważam, że hit! Sama mam w swojej sypialni i jest to niesamowicie przydatny element. Wiadomo, że jednak taka toaletka sprawdza się w pomieszczeniach o dużym metrażu, w przeciwnym razie wadzi.
Dionizy5467
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 06, 2021 8:46 am

Re: Toaletka w sypialni - HIT czy KIT?

Post autor: Dionizy5467 »

Według mnie nie jest to już takie modne.

https://www.24kato.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”