Sypialnia na poddaszu

anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: anitka »

Właśnie sypialnie ulokowane na zaadaptowanym poddaszu to fajna rzecz, bardzo to lubię bo ma swój klimat. Przyjaciółka u siebie tak zrobiła i z wcześniej niewykorzystanego strychu zrobiła dwa pokoje, które użytkują jej dzieci. A wiele do tego też nie potrzeba tak naprawdę, wiadomo postawienie, wykończenie ścian, podłóg, schody strychowe i dodatkowe metry się zyskuje.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: mczay »

Ja mam sypialnię na poddaszu i jest to uciążliwe z powodu temperatur w lecie.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: budrys »

Aby zbudować intrygujący i przyjemny nastrój można wybrać nowoczesne oświetlenie sypialni . Osobiście stawiam na modny wygląd pomieszczenia, dlatego kupię dwie wiszące i umieszczę je po obu stronach łóżka. Podejrzałam właśnie oświetlenie u przyjaciółki i bardzo mi się spodobały wiszące i plafony. Sufitowa będzie zupełnie inna, ale taki eklektyzm obecnie w wystroju to idealna sprawa.
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: octavia »

Mnie bardzo podobają się takie sypialnie, mają swój urok. Oprócz samego miejsca sypialni, ważne jest jej wyposażenie.
heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: heniutek »

W takiej sypialni faktycznie dobrym rozwiązaniem są garderoby. Mój sąsiad ma taką i jest naprawdę niesamowita. Pełno półek i półeczek, jak również miejsc na obuwie. Sąsiada poniosła fantazja i nawet ma wzorcowe zdjęcie przyklejone na drzwiczkach, w jakim porządku żona ma mu rzeczy w garderobie układać. :lol:
Majka63q
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 29, 2019 1:42 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Majka63q »

A jakie oświetlenie wybraliście do sypialni ? bo moja sypialnia utrzymana jest w klasycznej, biało- czarnej tonacji w stylu glamour. Do takiej aranżacji miałam nielada problem z dobraniem odpowiedniego oświetlenia.
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Dwukropek1 »

Sypialnia na poddaszu to bardzo ciekawe rozwiązanie jednak ja bym się bała, że będzie tam trochę chłodno. Ogólnie jestem zmarzluchem więc nie wiem, czy zdecydowałabym się na takie rozwiązanie. Jeśli jednak urządzicie sobie sypialnie na poddaszu to warto zakupić dodatkowe wyposażanie jak np koc elektryczny dzięki któremu można podgrzać pościel. Bardzo fajnie sprawdza się koc firmy Camry. Ma sterowanie pilotem, czasomierz i aż 8 trybów ustawienia temperatury.
Parkerq
Posty: 13
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 10:52 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Parkerq »

Zdecydowanie, sypialnia na poddaszu to świetna sprawa! :)
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Postzunia »

Jeśli masz sypialnię na poddaszu to rozważ zlecenie wykonania pięknych schodów wykonanych z stali nierdzewnej i szkła.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: mpire »

Najtrudniejszy zawsze jest wybór łóżka. Szczególnie, gdy tak jak ja nie ma się swojego faworyta. Są w dobrych cenach, a taki wybór ułatwia wybranie idealnego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”