Koce i narzuty

Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Koce i narzuty

Post autor: Pala »

Hej wszystkim,

Chcę kupić sobie 1-2 koce i nową narzutę na łóżko, bo zmieniam aranżacje sypialni i obecna narzuta kompletnie nie będzie pasować w nowej sypialni. Chcę kupić produkt wysokiej jakości i zastanawiam się nad kupieniem narzut i kocy, macie sprawdzonego producenta?
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Koce i narzuty

Post autor: lady11q »

Doskonale Cię rozumiem. Sama zmieniam aranżację przynajmniej kilka razy do roku, czego mój mąż w ogóle nie rozumie ;) Narzuty na łóżko są bardzo ważne, bo to ona dekoruje większość przestrzeni. Swoją narzutę kupowałam w sklepie internetowym Indelo. Wybrałam piękną miętową z delikatnie tłoczonym wzorem. W komplecie były dodatkowo poszewki na dwie poduszki. Cudownie się prezentuję i ma wyjątkowy wzór - jest idealna do sypialni.
waserwaga
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 02, 2018 7:22 pm

Re: Koce i narzuty

Post autor: waserwaga »

Ja z kolei myślę nad kołdrą z alpaki. Ale łamię się, bo to 3,5 tys. i nie mam sumienia tyle na kołdrę wydać :)
DevStrykerq
Posty: 27
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:37 am

Re: Koce i narzuty

Post autor: DevStrykerq »

Jeśli szukałby ktoś koca nie tylko ładnie wyglądającego, ale też praktycznego to firma Camry ma w swojej ofercie taki koc elektryczny. To koc zarówno dla zmarzluchów, którzy lubią położyć się w ciepłej kołdrze, jak i dla osób z różnymi dolegliwościami, takimi jak reumatyzm, nerwobóle, zesztywnienie mięśni. Pomoże także w usprawnieniu krążenia krwi, ma czasowy wyłącznik zapobiegający przegrzaniu oraz kontroler temperatury.
Dionizy5467
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 06, 2021 8:46 am

Re: Koce i narzuty

Post autor: Dionizy5467 »

Na pewno takie coś znajdziesz na allegro.

https://www.24kato.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”