Jaki materac kupić dziecku?

budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Jaki materac kupić dziecku?

Post autor: budrys »

Wybór materaca jest bardzo ważny nie tylko dla dziecka, ale również dla osoby starszej. Materac musi być wygodny. No ale nie tylko materac jest ważny do tego też kołdra czy poduszka. Ja chcę kupić nowe kołdry do sypialni i do pokoju dziecka. I zastanawiam się nad kołdrą alpaka, która jest z bawełny, co najlepsze można ją używać cały rok nie tylko w okresie zimowym.
Starenq
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 16, 2018 6:16 am

Re: Jaki materac kupić dziecku?

Post autor: Starenq »

Jeżeli chodzi o wybór materaca, to ja zdecydowałem się na zakup komfortowego materaca na wymiar. Oprócz dostosowania go do rozmiarów łóżka, miałem również możliwość dopasowania do mojej wagi. W ten sposób otrzymałem materac, który ma odpowiednią twardość i dzięki temu jest bardzo wygodny. Zdecydowanie polecam każdemu taki produkt. Odkąd śpię na moim nowym materacu, jakość snu znacznie się podwyższyła.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Jaki materac kupić dziecku?

Post autor: mczay »

Dla dziecka dobrym materacem będzie ten model Antyalergic cover ML1, który ma mój syn. Ma pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie i pokrowiec z powłoką niepozwalającą na osiedlanie się bakterii roztoczy i grzybów na jego powierzchni. Także same plusy, polecam.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Jaki materac kupić dziecku?

Post autor: anitka »

Jest spory wybór w materacach, ciężko powiedzieć jaki akurat będzie najlepszym.
loraaq
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 4:54 am

Re: Jaki materac kupić dziecku?

Post autor: loraaq »

Akurat w moim przypadku dzieciaki mają taki sam materac jak i ja, tylko oczywiście mniejszych rozmiarów. ja kupowałam sobie materac Z Godre, bo zależało mi bardzo na wysokiej jakości materaca oraz na tym, abym w końcu mogła się bez najmniejszego problemu wysypiać.
ozutq
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 09, 2020 12:14 pm

Re: Jaki materac kupić dziecku?

Post autor: ozutq »

Ciężko mi powiedzieć jaki konkretnie materac będzie dobry dla dziecka, ważne, żeby był on wygodny i odpowiednio przystosowany.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Jaki materac kupić dziecku?

Post autor: Kkmaa21 »

Komfort snu dziecka jest bardzo ważny, więc koniecznie trzeba zdecydować się na porządny materac. Marka HILDING ma bardzo solidne i komfortowe do spania materace.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”