Umeblowanie sypialni

Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Umeblowanie sypialni

Post autor: Pipi »

Witajcie,
gdzie kupowaliście większość mebli do Waszych sypialni? Ja widziałam ostatnio bardzo fajne meble forte. Czy Waszym zdaniem warto takie meble do sypialni w tym sklepie zamówić?
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: lady11q »

Przeglądałam ich ofertę, ale dla mnie mają zbyt drogie meble. Szukam wyposażenia sypialni, a w szczególności łóżka z pojemnikiem. Bardzo podobne, a o wiele mniejszej cenie znalazłam w sklepie akord, jedyne 739 zł. Teraz jest akurat promocja, więc pewnie zamówię. Szafy, szafki nocne oraz komody również mają w swojej ofercie. Przejrzyj sobie koniecznie.
Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: Boloq »

Piękne, awangardowe i nowoczesne meble do sypialni, tego szukam :D
sneerek
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 12, 2020 10:34 am

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: sneerek »

Mi się marzy łóżko okrągłe. W ogóle okrągły wystrój wnętrz ma dla mnie inną energię. Zacznę od łóżka może, bo marzy mi się całe czarne.... Tzn. samo łóżko czarne a pościel biała :)
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: pietrzak »

Łóżko najlepiej zrobić sobie na zamówienie. Wtedy będziemy mieli dokładnie taki model, jak sobie wymarzyliśmy :) Świetne propozycje ma w swojej ofercie firma Sedia, spodobały mi się łóżka tapicerowane.
loraaq
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 4:54 am

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: loraaq »

Dla mnie był to najbardziej przyjemny moment, gdyż właśnie sypialnia jest miejscem gdzie potrafi się porządnie zrelaksować. Odkąd jeszcze mam nowy materac to już w ogóle jestem zdania, że nie ma nic lepszego aby zapewnić sobie spokój i wypoczynek.
Szymek92
Posty: 56
Rejestracja: czw sie 01, 2019 1:26 pm

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: Szymek92 »

Witam, zależy mi na tym,aby znaleźć odpowiednie i wymarzone meble do swojej sypialni. Mam w planach urządzić mieszkanie w stylu minimalistycznym i eleganckim. Jakie meble pasowałyby do takiego wnetrza?
Rudosq
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 25, 2018 11:57 am

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: Rudosq »

W każdej sypialni nie powinno zabraknąć miejsca dla wygodnego łóżka. Ja w swojej zdecydowałem się ustawić łóżko z komfortowym materacem na wymiar, który w czasie składania zamówienia został dopasowany do mojej wagi. Dzięki temu odznacza się on idealną twardością, zapewniającą mi komfort podczas wypoczynku. Szczerze mogę polecić każdemu takie dodatki do sypialni.
mikosaq
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:40 pm

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: mikosaq »

Mi obecnie podobają się bardzo minimalistyczne sypialnie - tylko łóżko, szafa w zabudowie, ewentualnie jakaś komoda i nocne stoliki. Wydaje mi się, że więcej rzeczy nie jest potrzebnych, bo takie wyposażenie pasuje do każdej sypialni, niezależnie od jej stylu i wielkości :) Ja mam małą sypialnię i tych kilka mebli sprawdza się idealnie :D
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Umeblowanie sypialni

Post autor: Kkmaa21 »

Meble to jedna sprawa, ale ważną kwestią jest też odpowiednia dekoracja ścian. W sypialni fajny wzór za łóżkiem sprawi, że wnętrze będzie wyglądało dużo bardziej klimatycznie i mniej nudno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”