Remont sypialni a łóżko

kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Remont sypialni a łóżko

Post autor: kaszek1q »

Cześć :)
Razem z wiosną ruszył remont w naszym domu. Zaczęliśmy od sypialni - nowe podłogi, ściany itd. Będziemy też kupować nowe meble i tutaj mam do was pytanie, jakie łóżko polecacie kupić?
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Remont sypialni a łóżko

Post autor: paulaq »

Wszystko zależy od tego jakiej wielkości jest Twoja sypialnia :) Na początku warto wszystko dokładnie pomierzyć, tak aby po ustawieniu mebli było także miejsce do przechodzenia itd. Znam nie jedną parę, która kupiła za duże łóżko i szczerze mówiąc.. kiepsko to wygląda.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Remont sypialni a łóżko

Post autor: kaszek1q »

Dlatego właśnie pytam jakie łóżko do sypialni, bo nie chciałbym źle trafić :) Do tej pory spaliśmy z żoną na kanapie, to będzie nasze pierwsze łóżko więc zależy nam na czymś porzadnym, dobrej jakości i na długie lata.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Remont sypialni a łóżko

Post autor: paulaq »

Przede wszystkim ustalcie z żoną jakie wymiary was interesują. Wysokość łóżka także ma znaczenie (dodaj do tego też wysokość materaca).
Co do wyglądu to już kwestia waszego gustu i upodobań.
pomocny90q
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 28, 2019 9:58 am

Re: Remont sypialni a łóżko

Post autor: pomocny90q »

Też jestem w temacie remontu sypialni i wyboru mebli, bo w zeszłym tygodniu zaczęliśmy remont.. który jak zwykle przeciąga się w nieskończoność.
Ja remontuję, a żona wybiera ;) Co do łóżek, to teraz bardzo modne są te z wysokim podgłowkiem - najlepiej tapicerowane.
loraaq
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 4:54 am

Re: Remont sypialni a łóżko

Post autor: loraaq »

W sumie dla mnie łóżko jest bardzo ważne i bardzo istotnym dla mnie jest również sam materac. Nawet widziałem, że można kupić fajne materace hotelowe i jestem przekonana, że właśnie na takich każdy z nas jest w stanie się porządnie wysypiać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”