Pokoik dla corki

Olgira1q
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 07, 2019 6:20 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Olgira1q »

Byle nie w różowym kolorze:)
Adrian44343q
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 17, 2019 7:36 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Adrian44343q »

Ja pokój swojej córki zrobiłam klasycznie, nie jakoś mega dziecięco, dodatki są typowo dla dzieci.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Mannia1q »

W pokoiku córki położyliśmy panele. Długo zastanawialiśmy się nad rodzajem podłogi, lecz ten wybór okazał się najbardziej sensowny. Euro Floors przedstawili swoją ofertą a my w pokoiku położyliśmy panele Swis Krono King Size Dąb Francuski.
Lodołamaczq
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 24, 2019 7:52 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Lodołamaczq »

Jestem tatą, więc też pozwolę sobie się wypowiedzieć w temacie :D Ja z małżonką naszemu Damianowi dekorowaliśmy pokój za pomocą fototapety. Takie rozwiązanie jest ciekawe i pozwala stworzyć naprawdę oryginalny pokój, a do tego masz pewność, że będzie modny i gustowny przez wiele lat :)
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: blobers »

Macie na prawdę bardzo ciekawe pomysły na aranżację tego pokoju, jednak ja zastanawiam sie nad zrobieniem u siebie paska dekoracyjnego pod sufitem. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie i czy waszym zdaniem jest to dobre oraz warte uwagi rozwiązanie?
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: anitka »

Jak do pokoju dziecka to jestem pewna, że dobrze sprawdzą się naklejki abstrakcja - jakiś ciekawy wzorek. Ewentualnie motyw zwierzęcy lub bajkowy, w zależności od tego w jakim wieku jest córka. Poza tym ściany lepiej pomalować na gładko, tak żeby nie było ostatecznie zbyt pstrokato
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Postzunia »

Jeśli meblujesz pokoik dla córki to na pewno spodoba się coś takiego jak pięknie wykonany sekretarzyk :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie”