Pokoik dla corki

oliveoq
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 22, 2019 2:36 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: oliveoq »

Co myślicie aby zrobić pokój w stylu skandynawskim w połączeniu ze stylem LOFT z wykorzystaniem łózko domek
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Pipi »

A jak zorganizowaliście kącik do nauki w pokoju Waszego dziecka? Moim zdaniem w takim kąciku koniecznie powinna się znaleźć tablica korkowa. Można na niej zawiesić między innymi plan lekcji czy tez zajęć dodatkowych :)
sylwekkielceq
Posty: 56
Rejestracja: pt paź 05, 2018 12:54 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: sylwekkielceq »

A myślałaś już nad oświetleniem do pokoju dziecięcego? Mnie bardzo podobają się takie kolorowe lampy. Moim zdaniem takie oświetlenie oprócz tego, że powinno dawać odpowiednio jasne światło, powinno również ładnie się prezentować. Pokój dziecka generalnie powinien być kolorowy i radosny.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: nina1990q »

Jeśli chcesz mieć wszystko idealnie zaprojektowane to skorzystaj z oferty projektanta wnętrz.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Kkmaa21 »

Wszystko zależy od wieku, ale warto też pomyśleć o jakiś fajnych dekoracjach. Tanią sprawą i łatwą w montażu są naklejki ścienne. Warto też zapytać dziecka co mu się podoba, w ten sposób dodatkowo dziecko uczy się wyborów :)
Kazik1985Kazikq
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 8:31 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Kazik1985Kazikq »

A może jakiś ciekawy element na ścianę ? może jakaś fototapeta z motywem bohatera z bajki ?
Quentin
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 7:02 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Quentin »

Pokój dla dziecka powinien być funkcjonalny - im mniej tym lepiej :) nich dziecko ma maksimum miejsca do zabawy i biegania :) wtedy będzie najszczęśliwsze :)
kasia.krawczykq
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 24, 2019 7:39 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: kasia.krawczykq »

A ile Twoja córka ma lat? Pokoje ze zdjęć są śliczne, moja córka też ma różowy pokój, ma obecnie 7 lat, ale jak była mała to właśnie urządziliśmy jej pokój na biało, chciałam żeby był jasny, przyjemny, do tego były kolorowe dodatki. Kupowaliśmy też wtedy panele ścienne do pokoju dziecięcego. Super się sprawdziły, zwłaszcza, jak mała zaczęła rosnąć i przede wszystkim uczyć się chodzić. Wszystkie ściany były wtedy atakowane, także to naprawdę super rozwiązanie.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Pokoik dla corki

Post autor: blobers »

Słuchajcie, ja właśnie też jestem na etapie urządzania pokoju dla swojej córki i zastanawiam się właśnie czy fototapety 3d na ścianie to będzie dobry pomysł ? Powiedzcie mi proszę co wy o tym sądzicie i jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Będę Wam wdzięczny za porady
Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: Pokoik dla corki

Post autor: Anulka122q »

Quentin pisze:Pokój dla dziecka powinien być funkcjonalny - im mniej tym lepiej :) nich dziecko ma maksimum miejsca do zabawy i biegania :) wtedy będzie najszczęśliwsze :)
Zgadzam się z Tobą w stu procentach! Dlatego aranżując pokój dziecka warto rozważyć zakup pojemnej szafy, która pomieści nie tylko wszystkie ubrania, ale także inne niezbędne rzeczy dla dziecka. My do pokoju córki zdecydowaliśmy się na klasyczną białą szafę z mnóstwem półek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie”