Łóżeczka dla dzieci

tala
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 18, 2016 3:14 pm

Łóżeczka dla dzieci

Post autor: tala »

Czeeeeść :) :)

Szukam łóżeczek / łóżeczka (?) dla moich bliźniaczek.
Zastanawiam się pomiędzy dwoma łóżeczkami drewnianymi (można zamówić takie z szufladą na pościel) albo łóżkiem piętrowym. To drugie na pewno stanowiłoby większą frajdę dla bliźniaczek, ale ja mam obawy co do bezpieczeństwa. Czy dziecko śpiące na górze jest bezpieczne? Nie ma możliwości żeby spadło? Wykorzystując sytuacje zapytam jeszcze : gdzie najczęściej kupujecie pościel?
Załączniki
pietrowe-wnetrza_webzine_pl.jpg
pietrowe-wnetrza_webzine_pl.jpg (57.55 KiB) Przejrzano 4623 razy
łóżko1.jpg
łóżko1.jpg (2.5 KiB) Przejrzano 4623 razy
dxdq
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:50 pm

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: dxdq »

Przemówi moja nadopiekuńczość, ale ja wybrałabym dwa drewniane łóżeczka. Jak dziewczynki podrosną i będą chciały mieć dwa osobne pokoje to będziesz mogła je w falszym ciągu wykorzystać. Pościel najczęściej kupuje w ikei albo w jysk. Oferta online również rozpieszcza pod tym względem.
Sabinkaq
Posty: 11
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 5:43 pm

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: Sabinkaq »

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście zakup łózka piętrowego,by każde z dzieci było blisko siebie a jednocześnie miało swoje osobiste łóżeczko.

W dzisiejszych czasach takie łóżka są bardzo modne,wiele dzieci od małego marzy by mieć w swoim pokoiku właśnie łózko piętrowe.W twoim jednak przypadku,mając bliźniaki jest to nie tylko opcja ale wręcz konieczność.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: Pala »

Łóżka dla dzieci muszą być nie tylko wygodne dla naszych dzieci, ale także powinny wyróżniać się ciekawym designem. Najlepiej postawić na funkcjonalność połączoną z atrakcyjną estetyką – strzałem w dziesiątkę okażą się meble zaprojektowane z myślą o potrzebach i upodobaniach każdego malucha. Łóżka dziecięce powinny stać na straży komfortu każdego malucha. Każdy rodzic powinien postawić na satysfakcjonującą wytrzymałość, która idzie w parze z wygodą dziecka. Poszczególne modele z łatwością można dobrać pod kątem wieku pociechy. Warto zadbać o zdrowy sen przedszkolaka lub ucznia – najlepiej zdecydować się na łóżka wraz z dopasowanymi materacami.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: mpire »

A ja z kolei szukam dobrego materaca do łóżeczka dla mojego dziecka, co byście polecili? Słyszałem, że są takie co nie chłonie wilgoci i zapachów i ma ściągany antyalergiczny pokrowiec a przy dziecku to potrzebne.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: Pipi »

Wybierając odpowiednie łóżeczko dla niemowlaka, trzeba wziąć pod uwagę różne aspekty. ;)
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: budrys »

Witam wszystkich Mam pytanie dla młodych mam, które niedawno kupowali wyprawkę, Jak również urządzali pokoik dla dziecka. Chciałabym was zapytać, czy macie może gotową listę gdzie jest wszystko napisane Co powinna zawierać wyprawka dla dziecka i mamy.
Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: Anulka122q »

Przejrzyj sobie różne blogi o tematyce parentingowej, a na pewno znajdziesz taki z wypunktowaną listą wyprawkową.
Rudosq
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 25, 2018 11:57 am

Re: Łóżeczka dla dzieci

Post autor: Rudosq »

Każde łóżko powinno zapewniać przede wszystkim jak największy komfort podczas wypoczynku. Biorąc to pod uwagę, zdecydowałem się ostatnio na zakup nowego materaca na wymiar. Takie rozwiązanie jest wg mnie bardzo korzystne bowiem daje nam możliwość dopasowania produktu ściśle do naszych potrzeb. Dopasowanie np. do naszej masy ciała powoduje, że materac ma odpowiednią twardość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie”