Przechowywanie zabawek

mademoiselle
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 18, 2016 11:31 am

Przechowywanie zabawek

Post autor: mademoiselle »

Ratunku ;)
Moje dziecko ma multum zabawek. Są dosłownie w-s-z-ę-d-z-i-e. Macie na to jakiś skuteczny patent?
blanka
Posty: 21
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 5:08 pm

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: blanka »

Wierzysz jeszcze w to, że na to jest konkretny patencik? Ja już straciłam nadzieję :D
U nas sytuacja się poprawiła po zakupie takich dużych pudełek z ikei. Są pojemne, więc mieszczą wszystkie dzieciowe skarby.
Reguralnie robimy wspólny przegląd zabawek i oddajemy je dzieciom z domow dziecka. Moze ten bałagan jest spowodowany nadmiarem zabawek? :)
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: Mateusz79q »

Porozrzucane zabawki to zmora nie jednego rodzica. Aby utrzymać porządek warto zafundować dziecku kosz na zabawki dla dzieci. Taki kosz będzie dodatkowa ozdobą pokoju dziecięcego.
Starenq
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 16, 2018 6:16 am

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: Starenq »

Jeżeli chodzi o zabawki dla dzieci, to warto pamiętać też o tym, że muszą być one bezpieczne dla dziecka. Trzeba wybierać takie produkty, które są dedykowane dzieciom w określonym wieku.
Awatar użytkownika
streak1
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 18, 2018 1:05 pm

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: streak1 »

Polecam zakup dużego kosza bez zamknięcia, by mieć do nich dostęp w każdej chwili, a także wiedzieć, gdzie jest. Ewentualnie, dla większego porządku, zdecydować się na plastikowe, mniejsze pudełka, aby je pogrupować tematycznie. Nauczy to dziecko większego porządku.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: budrys »

Moje dziecko też ma taki duży kosz gdzie trzyma zabawki, ale widzę że niektórymi się już nie bawi, i już jest starsza, więc będę musiała schować te co nie interesują ją a kupić nowe.
kania2
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 7:12 am

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: kania2 »

Mam dwójkę małych dzieci i ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą stronę, gdzie znalazłem rożnego rodzaju akcesoria i zabawki dla dzieci, np. lego friends. Zbliżają się Mikołajki, wiec ta strona z pewności przyda się mi i wszystkim innym zainteresowanym .
paulla3q
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 22, 2019 10:37 am

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: paulla3q »

W ikei kupiłam pudełka, które dzieci mogły udekorować same i wiedzą że to jest miejsce na ich zabawki.
dacza
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 01, 2019 6:47 pm

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: dacza »

ja mam fajne pudła plastikowe
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Przechowywanie zabawek

Post autor: budrys »

My mamy skrzynie, ale co rusz kupujemy nowe zabawki. Tym razem chciałam jej kupić klocki lego dla dziewczynek, ale zapewne będę musiała kolejny pojemnik kupić, bo na pewno do tych co ma nie zmieści. Ale na szczęście wszystkimi zabawkami się bawi co ma.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie”