meble do pokoju nastolatki

nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

meble do pokoju nastolatki

Post autor: nina1990q »

Chce zmienić wystrój salonu i może pokoju mojej córki. Zastanawiam się nad zmianą mebli i innych dodatków w domu. Chce postawić na coś bardziej nowoczesnego ale też praktycznego. W oko wpadły mi worek do siedzenia, myślę że do jej pokoju będą nadawały się idealnie ale czy też do salonu ?
carltonq
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 20, 2018 12:16 pm

Re: meble do pokoju nastolatki

Post autor: carltonq »

Do salonu to tak nie bardzo, ale do pokoju nastolatki - jak najbardziej. Poza tym ważne, by meble były w praktycznych kolorach i odcieniach drewna, czyli nieco ciemniejsze. Dla mnie biel itp. będą mało praktyczne przy kimś, kto odrabia prace domowe, może jakieś prace plastyczne czy ma inne absorbujące zainteresowania.
Lemur
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 25, 2018 6:51 pm

Re: meble do pokoju nastolatki

Post autor: Lemur »

Pokój nastolatki czy nastolatka bym wyposażył w meble z płyty. Dlaczego? Otóż młoda osoba za parę lat będzie już dorosła i na pewno będzie chciała coś zmienić. Wtedy dopiero warto kupić droższe i lepsze meble z drewna. Nowocześnie jak najbardziej może być, ale ja bym postawił na stonowane kolory i na pewno aspekt praktyczny.
gogo.fol
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 11:57 am

Re: meble do pokoju nastolatki

Post autor: gogo.fol »

to bardzo fajny pomysł z tymi workami ale nie do końca dobry dla salony nie które osoby nie będą mogły na nim siadać
bantek
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:22 pm

Re: meble do pokoju nastolatki

Post autor: bantek »

ładne biurko + szafka pod wymiar
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie”