Czy ktoś malował tapetę?

inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: inbud »

Tapety są znów modne i w każdym pokoju można taką nakleić. W malowanie ich nie wiem, czy ktoś się bawi. Zmiana tapety jest łatwiejsza. Taka dekoracja będzie świetną opcją.
tonni
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 26, 2019 2:37 pm

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: tonni »

Nie wiem czy ładnie to będzie wyglądało jak zamalujesz tapetę. Gdzieś już chyba widziałam coś takiego i nie wyglądało to dobrze. Nie wiem czy źle było zrobione, czy efekt jest zawsze taki sam.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: nina1990q »

My na lato też będziemy malować ale zastanawiamy się nad doborem odpowiednich farb.
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: abvero1q »

Nie musiałem nigdy malować tapety, bo w sumie nie było takiej potrzeby. Jaki jest sens malować po tapecie? Jeżeli zależy na fajnym kolorze to i tak trzeba tapetę zdjąć, zagruntować i dopiero malować czyż nie? Poprawcie mnie jeżeli się mylę...
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: inbud »

Położenie nowej tapety nie jest trudne. Nie jest konieczne jej malowanie, bo szybko można znaleźć inny wzór dla siebie. Zdecydowanie można postawić na odważniejsze wzory i kolory tapet np. na jednej ścianie.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: loca89 »

A po co malować tapetę? Dla mnie jest to zbędę... No i po za tym jaki miałby być efekt po takim malowaniu. Przecież nowa tapeta nie będzie kosztowała majątek, także lepiej kupić coś nowszego.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: morgo »

A nie lepiej zerwać i pomalować ścianę na wybrany kolor? Myślę, że to lepsza opcja. Jeśli jednak uprzecie się, żeby pomalować tapetę, to też nie ma z tym problemu. Trzeba jednak się liczyć z tym, że będą widoczne łączenia.
KatarzyNBaAq
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 22, 2020 2:38 pm

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: KatarzyNBaAq »

Tapety są tak tanie, że może lepiej położyć jedną na drugą?
pawlowyq
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 07, 2020 8:55 am

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: pawlowyq »

Już dawno pogniewałem się na klasyczne tapety. Od lat jestem wielkim fanem tynku japońskiego i przyznam, że chyba szybko zdania nie zmienię
kamiw
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 14, 2020 7:36 am

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Post autor: kamiw »

Nie wiem czy aby na pewno jest dobry pomysł z malowaniem tapety. A, że nie są na czasie ? Wręcz odwrotnie myślę, coraz więcej jest dostępnych wzorów na rynku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Salon - wystrój i wyposażenie”