Pomysł na aranżację salonu

Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: Dwukropek1 »

Myślę, że w salonie warto mieć fotele rozkładane. Fotele takie są nie tylko bardzo wygodne i w ciągu dnia są świetnym miejscem do odpoczynku ale tez po rozłożeniu stają się komfortowym miejscem do spania. Taki fotel warto mieć bowiem sprawdzi się doskonale w przypadku konieczności przenocowania gości. Fotele mogą mieć różne wzory i kolory więc można je bez problemu dopasować do wystroju salonu.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: anitka »

Polecam meble systemowe, czyli możesz sobie samodzielnie skompletować swój zestaw, nie musisz od razu brać kompletu. To jest bardzo fajna rzecz zwłaszcza kiedy ma się np. mały pokój, albo nieustawny
kierownikbudowy1
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 26, 2019 4:02 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: kierownikbudowy1 »

Centralnym punktem w każdym salonie powinna być kanapa lub narożnik. To miejsce w którym spotykać będzie się cała rodzina, niektórzy będą tam odpoczywać, najmłodsi bawić - kanapa to centrum rozrywki każdej rodziny. Zwróciłem uwagę na fajną markę Vieri Divani to bardzo dobre jakościowo meble, produkowane są na zamówienie ręcznie. Można je zamówić w dowolnym wymiarze, dzięki czemu zarówno większy jak i mniejszy salon będzie do nich dobrze pasować.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: paulaq »

Grunt to dobrej jakości meble. Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto na nich oszczędzać i lepiej postawić na jakość. My ostatnio kupiliśmy do salonu nowy narożnik i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nie dość, że piękny to jeszcze bardzo wygodny!
panimagisterq
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 27, 2019 10:42 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: panimagisterq »

W salonie to bardzo często lubię mieć pokaźny minibarek :) i często trzymam w nim wino bezalkoholowe, którym mogę zawsze poczęstować, nawet jeżeli ktoś jest samochodem a chciałby spróbować jak to smakuje :)
octavia
Posty: 62
Rejestracja: czw sie 22, 2019 6:14 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: octavia »

A ja kończę remontować swój salon. Teraz jestem na etapie wyboru dla siebie lampy....
Akryllq
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:10 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: Akryllq »

My meble zamawialismy praktycznie jedynie przez internet. Z uwagi na niższe ceny mebli w sklepach internetowych, jak również na większy wybór mebli. O dziwo dostępność mebli w takich miejscach jest zwykle o wiele lepsza bo nie trzeba tak długo czekać na dostawę jak to bywa w sklepach stacjonarnych gdzie większość mebli jest w katalogu i trzeba czekać na nie prawie kilka tygodni.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: Ruddzia »

Dla mnie salon jest najważniejszym miejscem w całym domu, na pewno najbardziej reprezentatywne;) Myślę, że warto tu postawić na eleganckie i solidne meble. Ja chce wprowadzić dużo drewna do mojego domu. Na pewno też bardzo ważne będą też dodatki dekoracyjne.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: pietrzak »

A gdyby tak przerobić stare meble na nowe? Teraz styl vintage jest mega na czasie.
stania
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 25, 2019 3:18 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: stania »

Ja szukam właśnie narożnika i myślę, że wasze sugestie bardzo mi się przydadzą, no dzięki wielkie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Salon - wystrój i wyposażenie”