Pomysł na aranżację salonu

kulturoq
Posty: 38
Rejestracja: pn lip 22, 2019 5:36 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: kulturoq »

Stania, jeśli chcesz wydać więcej gotówki, ale mieć w domu mebel, którego każdy Ci pozazdrości, powinnaś zastanowić się nad produktami z serii LaVita wyglądają naprawdę obłędnie. Są obite skórą, ale co ważniejsze, mają pełną regulację siedzenia, zagłówków i podłokietnika. To dopiero coś, prawda?
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: Ruddzia »

Teraz sporo osób decyduje się na salon otwarty na jadalnie i kuchnie. Ja planuje tak urządzić swój nowy domu, zrobić praktycznie jedno wielkie pomieszczenie na parterze.
Awatar użytkownika
janczar091q
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 11, 2020 7:34 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: janczar091q »

panimagister pisze:W salonie to bardzo często lubię mieć pokaźny minibarek :) i często trzymam w nim wino bezalkoholowe, którym mogę zawsze poczęstować, nawet jeżeli ktoś jest samochodem a chciałby spróbować jak to smakuje :)
Barek w mieszkaniu to świetne rozwiązanie. Zawsze dobrze mieć zapas na wypadek nagłej wizyty znajomych lub rodziny. Świetnie sprawdza się podczas różnych imprez.
PS: Jeżeli chodzi o to wino bezalkoholowe to także muszę spróbować :D
Witam wszystkich i pozdrawiam ;) ;) ;)
milowiczq
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 27, 2018 8:42 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: milowiczq »

Meble do salonu powinny być nie tylko designerskie, ale również stylowe. Taka szafka pod tv mi sie bardzo spodobała, uważam, że jest świetna, W Meble Klero mają dobrej jakości meble i do tego w przystępnych cenach, bo to outlet, szkoda tylko, że online nie sprzedają mebli.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: pietrzak »

W każdym salonie z pewnością przyda się kanapa. Sama obecnie szukam oryginalnej kanapy do mojego nowego mieszkania...
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: agrafka11q »

Teraz można nawet w internecie znaleźć ciekawe pomysły na aranżację przeglądając blogi u urządzaniu wnętrz. Zawsze też można skorzystać z pomocy profesjonalistów. To co jest ważne w każdym pomieszczeniu to oświetlenie. Sama jestem na etapie wyboru czegoś ciekawego w klasycznym stylu. Zawsze podobał mi się kolor takiej postarzanej stali, tego typu oświetlenie jest bardzo eleganckie.
menetq
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 1:55 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: menetq »

Według mnie ciekawym rozwiązaniem może być na przykład aranżacja salonu poprzez zakup meblościanki. Wiele osób narzeka na nie a mi się bardzo podobają.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: Marko33q »

Grunt to w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jakie konkretnie chcecie uzyskać efekty aranżacji w danym pomieszczeniu.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: mczay »

Mój salon aranżowałem w stylu nowoczesnym, taki mi pasował, taki też mam w innych pomieszczeniach.
Anulaa21q
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 27, 2020 9:03 pm

Re: Pomysł na aranżację salonu

Post autor: Anulaa21q »

To już wszystko zależy od Waszego podejścia. Najlepiej zastanówcie się, co będzie dla Was najważniejsze i po prostu pójdźcie w tym kierunku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Salon - wystrój i wyposażenie”