jaki kominek wybrać.

Dowiedź się jakie centralne ogrzewanie zastosować w domu lub mieszkaniu.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Mannia1q »

Pomyśl również nad zakupem wkładów do takiego kominka!
Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Anulka122q »

Obecnie jest bardzo duży wybór różnego rodzaju kominków. Dla mnie ciekawą alternatywą są piece wolnostojące, które podobnie jak kominki można wyposażyć w płaszcz wodny czy system dystrybucji gorącego powietrza. Sama pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa tradycyjne kozy, którymi dogrzewało się pomieszczenia. Dzisiejsze piece wolnostojące to małe dzieła sztuki, które uatrakcyjnią swoim wyglądem wystrój każdego salonu.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: czosnekwrg »

Kominek doskonale wpasował się do wnętrza i służy jako dodatkowa forma ogrzewania. No i wizualnie prezentuje się super!
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Ruddzia »

No to dopasujcie sobie tu po prostu coś do salonu. Powinniście tu na pewno postawić na solidne, eleganckie stalowe rozwiązania.
niedowiarek
Posty: 116
Rejestracja: pt maja 17, 2019 7:39 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: niedowiarek »

Osobiście poszukiwałem jakiejś naprawdę dobrej firmy, która zajmuje się stricte drzwiami kominkowymi.
Martinez89q
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 30, 2019 10:33 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Martinez89q »

Ja osobiście polecam wkłady kominkowe z płaszczem wodnym i wybraliśmy model AQUARIUS. Kominek jest nie tylko bardzo funkcjonalny ale też bardzo ozdabia nasz salon.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: morgo »

Wiele zależy od konkretnych potrzeb. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to zawsze można porozmawiać z pracownikami firmy Kominki Waligóra i na tej podstawie podjąć właściwą decyzję. Wiadomo jak to jest. Nie musimy się na wszystkim znać. Lepiej poradzić się specjalisty.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: Goja »

Przede wszystkim trzeba zdać sobie sprawę, że po Krakowie, gdzie jest już zakaz palenia w tradycyjnych kominkach, przyłączą się kolejne miasta. Zatem montowanie ich jest stratą czasu i pieniędzy. Lepszym rozwiązaniem są kominki elektryczne. Widziałam ich ogromną ofertę, łącznie z wkładami elektrycznymi w bardzo dobrych cenach.
irkiniaq
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 06, 2020 10:16 pm

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: irkiniaq »

Chcąc dogrzać nowo wyremontowany salon, zdecydowałam się za zakup piecyka wolnostojącego. Wybrałam defrohome, bo najbardziej pasowały z wyglądu mojej mamie, a mieścił się wybrany model z pułapie cenowym. Mam teraz solidnie wykonany wadajny piecyk
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: jaki kominek wybrać.

Post autor: marek980 »

Możesz zdecydować się na kominek otwarty, ale ja też od razu polecam sprawdzić sobie taką opcję, jak drzwiczki do kominka otwartego. Warto o czymś takim pomyśleć dla bezpieczeństwa swojego i wszystkich naszych domowników.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrzewanie domu i mieszkania”