Hurtownia elektryczna

Dowiedz się więcej na temat układów przewodów oraz sprzętu elektroinstalacyjnego w budynku.
KarolinaFeq
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:13 pm

Hurtownia elektryczna

Post autor: KarolinaFeq »

Dobry Wieczór,

Czy ktoś z was ma może jakąś sprawdzoną hurtownię elektryczną?
Chcę kupić większą ilość produktów, pownieważ czeka mnie niedługo remont domu.

Z góry dziękuję za każde polecenie!
PiotrNq
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 18, 2019 9:09 pm

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: PiotrNq »

Witam,

My z żoną robiliśmy remont w zeszłym roku. Żona znalazła w sieci sklep. Cały remont dzięki samodzielnym zakupom wyniósł nas stosunkowo niewiele :)
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: abvero1q »

Szczerze powiedziawszy to sprawdziłem ten sklep i nie ma tego co chcę.
Interesują mnie profile led z wieszane, ale musza być jak najwyzszej jakosci bo chce to zrobic oswietlenie raz a porzadnie. Ktos z forumowiczow orientuje sie gdzie warto za takimi profilami zajrzeć?
limoko
Posty: 75
Rejestracja: wt paź 09, 2018 1:50 pm

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: limoko »

Ja znam i polecam Asaj. Mają dobre ceny, szeroki wybór, mozna ich odwiedzić stacjonarnie lub zamówić online. Szybko realizują zamowienia. Polecam
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: Krasownikq »

Ja we wszelkie artykuły elektryczne zawsze zaopatruję się w hurtowni El-Drut. Mają bardzo szeroki asortyment i jest w czym wybierać. W ofercie mają dosłownie wszystko, od kabli i przewodów, po aparaty i elementy automatyki. Zawsze znalazłem u nich to, czego na daną chwilę potrzebowałem.
romek001q
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:51 pm

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: romek001q »

Ja polecam Interblue, wszystkie niezbędne produkty zamówicie przez Internet. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, jakość artykułów na najwyższym poziomie.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Hurtownia elektryczna

Post autor: Kkmaa21 »

Moim zdaniem nie jest ważne, gdzie się kupi coś, a co się kupi. Najlepszy osprzęt elektroinstalacyjny uważam, że ma marka Ospel. Ich produkty są naprawdę jakościowo pierwsza klasa. Nie ma żadnych problemów z ich montażem, a dodatkowo mają przeogromny wybór jeśli chodzi o tworzywo, kolory. Można przebierać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje elektryczne”