Profile led - oświetlenie

Dowiedz się więcej na temat układów przewodów oraz sprzętu elektroinstalacyjnego w budynku.
inzynierq
Posty: 37
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:20 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: inzynierq »

Myślę, że warto wybierać oświetlenie led. Ma ono mnóstwo zalet. Na przykład warto wiedzieć, że żarówki led choć są droższe to pobierają mniej energii i są bardzo wydajne, okazują się być znacznie tańsze w eksploatacji. Jakość światła jest zdecydowanie lepsza od tradycyjnych żarówek i dużo lepiej się czyta przy takim świetle. Nic dziwnego, że wiele osób obecnie wybiera oświetlenie led. Moim zdaniem to dobry pomysł i sama mam takie oświetlenie w domu.
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: Danielmakqq »

Jeżeli mamy już wybierać oświetlenie to tylko ledowe bo takie oświetlenie ma bardzo dużo zalet. Mając oświetlenie led nie tylko oszczędzamy energię ale też żarówki led mają dłuższą żywotność jak i nie nagrzewają się tak jak tradycyjne żarówki. Warto również zaznaczyć, że ledy są teraz dostępne w każdym kolorze i dowolnej temperaturze barwowej. Ja swoje oświetlenie ledowe zakupiłem u siebie w miejscowości w tym sklepie berge.pl i jeżeli ktoś z was mieszka w okolicach Skawiny to serdecznie polecam.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: morgo »

Każde pomieszczenie czy obiekt oświetla się w inny sposób. Właśnie dlatego należy szukać rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeby np. jeśli poszukujecie oświetlenia led wiaty na stacji paliw. Trzeba stawiać na profesjonalne rozwiązanie, bo może się zdarzyć, że takie oświetlenie będzie musiało być włączone przez 24h.
greblas39q
Posty: 33
Rejestracja: pt paź 13, 2017 9:58 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: greblas39q »

Jeżeli planujecie zmienić coś w swoich wnętrzach domów oraz mieszkań, to polecam Wam serdecznie bardzo wysokiej jakości oświetlenie : lampy oraz taśmy ledowe.
teddy88q
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 25, 2020 7:26 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: teddy88q »

Taka jest prawda, że żarówki ledostatnimi czasy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Praktycznie są one wykorzystywane wszędzie: w domach, mieszkaniach, biurach, firmach. Dlatego uważam, że warto postawić u siebie na oświetlenie ledowe. Jest to opłacalne.
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: marek980 »

Ja szukam czegoś takiego, jak ściemniacz do led'ów i sprawdzam właśnie, czy coś takiego dostępne jest na allegro, ponieważ bardzo zależy mi na tym, żeby był to produkt najlepszej jakości i z czegoś takiego bardzo fajnie się korzysta. Muszę sprawdzić też, w jaki sposób to montować.
Yurek
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 11, 2020 1:01 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: Yurek »

Fajne jest takie oświetlenie
Ameksqq
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 12, 2020 10:55 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: Ameksqq »

Świetnym pomysłem na aranżację jest podświetlenie led. Do atrakcyjnego oświetlenia mebli i schodów w domu zamówiłem w sklepie internetowym oprawy halogenowe, taśmę i żarówki led. Całość prezentuje się nieziemsko. Bardzo bogata oferta sklepu i towar pierwszej jakości.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: kaszek1q »

Też jestem zwolennikiem oświetlenia ledowego, jednak tutaj bardzo ważne jest aby skorzystać z usług doświadczonych firm, takich jak producent LED - wtedy nie musicie martwić się o jakość wykonania ledów, oświetlenie i najmniejsze detale. Korzystam od lat z ich usług i jestem naprawde zadowolony.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: Pipi »

A czy podobają Wam się oprawy świetlówkowe dla przestrzeni handlowych zaprojektowane przez agencję 4/4 ? Mi owszem, wyglądają bardzo elegancko i stylowo. A Wy co o nich sądzicie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje elektryczne”