Profile led - oświetlenie

Dowiedz się więcej na temat układów przewodów oraz sprzętu elektroinstalacyjnego w budynku.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Profile led - oświetlenie

Post autor: kaszek1q »

Na jakie oświetlenie w domu się zdecydowaliście? Mnie w szczególności podobają się profile led i ich zastosowanie. Czytałem sporo pochlebnych opinii o takim rozwiązaniu. Mam namiar nawet na świetnego producenta - sprawdźcie sami: producent profili led. Jestem bardzo ciekawy, czy ktoś z was miał już okazję korzystać z jego usług? Jakie są wasze odczucia?
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: abvero1q »

Tez jestem od dawna zwolennikiem oświetlenia ledowego i własnie takie polecam sobie zrobić w domu. W dzisiejszych czasach istnieje wiele sklepów takich jak gdzie żarówki można kupić w dobrej cenie. Ledy daja mocne, jasne swiatlo i pozwalaja na oszczedzanie energii takze serdecznie polecam :)
staszek_dqq
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 05, 2019 11:39 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: staszek_dqq »

Ja ostatnio profil LED na sufit założyłem i jestem bardzo zadowolony. Najpierw zamówiłem jeden na próbę a potem domówiłem resztę. Byłem bardzo miło zaskoczony, bo produkty naprawę solidne, profile mocne, nie wyginają się przy montażu, fajnie światło rozprowadzają.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: loca89 »

Wiesz jak rozglądam się za czymś energooszczędnym, ale w sumie ta kwestia stoi po stronie żarówek. Także super, bo będzie można z łatwością znaleźć coś idealnie dopasowanego do stylu naszych wnętrz.
dora4
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 07, 2018 9:21 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: dora4 »

Oświetlenie led jak najbardziej. Ale raczej żarówki i lampy, chociaż profile na też widziałam. Ciekawe rozwiązanie, może się dobrze sprawdzać nie neguję. Ważne że takie oświetlenie LED jest naprawdę energooszczędne i ma długą żywotność. Zwykłe żarówki przestają działać zwykle 3 razy szybciej. I trzeba tylko wymieniać i wymieniać.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: Pipi »

My zdecydowaliśmy się na taśmy LED w naszej kuchni i to było świetne rozwiązanie - nie tylko bardzo dobrze się prezentuje, ale jest też bardzo praktyczne. Do wyboru są tam taśmy o różnej barwie światła, więc na pewno uda Wam się coś dopasować ;)
klarkowskaqq
Posty: 33
Rejestracja: pn lut 11, 2019 8:14 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: klarkowskaqq »

ogólnie oświetlenie led jest coraz bardziej popularne i praktyczne. Dlatego w coraz to większych domach jest ono stosowane. U nas jesteśmy przed remontem, także też będzie trzeba się też zastanowić nad takim wyborem
Janoo93
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 01, 2019 5:59 am

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: Janoo93 »

Ja właśnie zastanawiałem się niedawno, czy profilami LED można podświetlić obraz i szukałem jakiegoś info na ten temat. Uważam, że to może być dobre rozwiązanie i chce zastosować je u siebie. Jednak profile LED też mogłyby być ciekawym pomysłem. Co o tym myslicie? Stosował ktoś?
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: anitka »

Prawda taka że oświetlenie ledowe jest bardzo uniwersalne i może być wykorzystywane w różny sposób, właśnie wyżej wspomniane profile, listwy, klasyczne żarówki itd
IreneuszCerty
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 30, 2019 12:43 pm

Re: Profile led - oświetlenie

Post autor: IreneuszCerty »

Ja ostatnio szukałem jakiegoś dobrego oświetlenie zewnętrznego, bo mamy nowy ogród, więc chciałem to jakoś oświetlić. Trafiłem na całkiem fajną ofertę na lampy zewnetrzne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje elektryczne”