Klimatyzacja

Montaż wentylacji oraz klimatyzacji w budynku. Nowoczesne i ciekawe rozwiązania.
paja3
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 27, 2020 8:14 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: paja3 »

U mnie jest nowiutka klimatyzacja, założona przy budowie domu. Działa super, nie mam prawa narzekać.
uuwjadq
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 18, 2020 11:15 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: uuwjadq »

Ubiegłe lato udowodniło mi, że inwestycja w klimatyzacje to był stanowczo strzał w dziesiątkę. Swego czasu próbowaliśmy z żoną różnych rolet, jednak dopiero klima to jest to. Nie ważne jaka pogoda na zewnątrz - ustawiam docelową temperaturę i mam przyjemny chłód w mieszkaniu. Moim zdaniem - super sprawa.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: pietrzak »

Moim zdaniem najlepszą opcją jest wykonanie instalacji klimatyzacji. To inwestycja na długie lata, co roku lato jest coraz bardziej gorące i w domu ciężko wytrzymać bez klimatyzacji.
butas
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:47 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: butas »

Według mnie klimatyzacja to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie teraz gdy latem naprawdę temperatura potrafi sięgać bardzo wysoko. Ostatnio sam zdecydowałem się na klimatyzację u siebie.
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: Krasownikq »

W przypadku korzystania z klimatyzacji należy pamiętać o regularnym wykonywaniu badań pomiarowych, by mieć pewność, że wszystko działa tak jak należy i nie wpływa szkodliwie na nasze zdrowie. Ze swojej strony mogę polecić tutaj firmę Ekolab, która zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych pomiarów oraz serwisem klimatyzacji. Mają ogromne doświadczenie w tym zakresie i naprawdę znają się na rzeczy. Firma bardzo rzetelna i profesjonalna.
uuwjadq
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 18, 2020 11:15 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: uuwjadq »

Rok temu sam postanowiłem zainwestować w klimatyzacje swojego biura. Upalne lato dało się we znaki zarówno mi jak i urządzeniom elektronicznym. Nie było innej opcji jak znaleźć kogoś, kto zajmie się tym od ręki.
agniechaq
Posty: 50
Rejestracja: pt sty 25, 2019 10:37 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: agniechaq »

Jeśli mam być szczera, to od dłuższego czasu myślę właśnie na temat klimatyzacji w domu. Okazuje się, że jest to coś normalnego, a dotąd uważałam, że tylko osoby z zasobniejszym portfelem mogą sobie na to pozwolić. A jednak, patrząc po cenach mogę śmiało powiedzieć, że naprawdę nie jest źle. Mogę sobie coś takiego założyć.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: Marko33q »

Niestety, ale dzisiaj systemy oczyszczania powietrza są wręcz koniecznością. Żyjemy na co dzień w tak zanieczyszczonym powietrzu, że oddychanie przez otwarte okno jest dzisiaj zagrożeniem. Właśnie dlatego warto sprawdzić, jakie działania powinniście podjąć, by temu zapobiegać.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: madmax12 »

Klimatyzacja powinna być zainstalowana przez profesjonalną firmę, tylko to gwarantuje jej bezproblemowe użytkowanie przez cały okres. Bardzo dobre opinie w instalacji oraz konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. Równie ważny jest serwis oraz odgrzybianie, w skrajnych przypadkach używanie klimatyzacji która nie jest serwisowana może być niebezpieczne dla zdrowia.
Hubert1tojaq
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 29, 2019 9:15 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: Hubert1tojaq »

Klimatyzacja to naprawdę bardzo przydatna rzecz i warto postarać się, żeby taką klimę zamontować w domu. My mamy klimatyzację w domu i już nie boimy się o upały.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja wentylacji i klimatyzacji”