Klimatyzacja

Montaż wentylacji oraz klimatyzacji w budynku. Nowoczesne i ciekawe rozwiązania.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: Pala »

Zgadzam się, jak już się na niego zdecydujemy, to trzeba jednak się o niego troszczyć :). Warto co jakiś czas sprawdzić, czy wszystko jest ok, na przykład dokonując pomiarów przepływu powietrza. Dzięki temu będzie można rozwiązać problem, zanim ten zanadto się skomplikuje. Przyda się do tego odpowiedni sprzęt pomiarowy :).
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: nina1990q »

Zainteresuj się też rekuperacją.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: mpire »

Niestety klimatyzacja ,która jest u mnie w firmie jest zbyt silna i mój organizm bardzo cierpi. Dlatego chcemy zrobić zrzutkę na nawilżacz powietrza.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: anitka »

Klimatyzacja ok ale tylko ze wsparciem oczyszczacza xiaomi air purifier. Bo potem pomieszczenia nie są wietrzone i oddychamy tymi zarazkami. Namnoży się tego odpowiednio dużo i choroba murowana
kow_da
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 29, 2019 11:41 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: kow_da »

Czytałem, że klimatyzatory same w sobie mają dużo filtrów więc wątpię by konieczny był jeszcze zakup oczyszczaczy
mareeekfebq
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 9:33 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: mareeekfebq »

Od klimatyzacji mam bardzo dobra firmę Klimamika z Warszawy. Spoko ogarniają klimę, dopasowują urządzenia, montują, serwisują w razie potrzeby. Są terminowi, moim zdaniem warto z nimi podjąć kontakt
korres
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:56 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: korres »

[quote="menia12"]Potrzebuję dobrego i sprawdzonego serwisu klimatyzacji. Ile mniej więcej może mnie to kosztować?

nie mam pojęcia jak to wygląda cenowo
Ostatnio zmieniony śr cze 19, 2019 10:43 am przez korres, łącznie zmieniany 1 raz.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: Postzunia »

Jeśli chodzi o klimatyzację to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która jest przedstawicielem producenta Toshiba na rynek polski. Mają w ofercie wszelkie modele klimatyzatorów a ponadto zajmują się montażem oraz naprawą sprzętu jeśli zajdzie potrzeba. Stawiaj na jakość która przetrwa lata i będzie służyć bezproblemowo.
Michał64Wrocq
Posty: 49
Rejestracja: pn cze 03, 2019 5:20 am

Re: Klimatyzacja

Post autor: Michał64Wrocq »

My mamy klimatyzację i sprawdza sie na medal zwłaszcza teraz podczas tych nieznośnych upałów. Firma oferuję również serwis klimatyzacji.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Klimatyzacja

Post autor: madmax12 »

Wybierając klimatyzację do biura lub domu warto korzystać z usług sprawdzonych firm, sprawna i dobrze dobrana klimatyzacja do pomieszczeń które ma chłodzić to dużo większa wydajność i aktywność ludzi w ciągu dnia. Powietrze jest zdrowe i dobrze wpływa również na wypoczynek, warto też pamiętać o regularnym serwisie takich urządzeń.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja wentylacji i klimatyzacji”