wentylacja

Montaż wentylacji oraz klimatyzacji w budynku. Nowoczesne i ciekawe rozwiązania.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

wentylacja

Post autor: Kkmaa21 »

Witam. Planujemy z mężem założyć w swoim nowym domu wentylację mechaniczną. Zastanawiam się, czy warto inwestować w rekuperator i ewentualnie jaki byłby jej koszt. Instalację planujemy zrobić w istniejącym już domu (SSZ). Niestety nie zdecydowaliśmy się na nią na etapie projektu. Dopiero teraz zaczęliśmy na ten temat dyskusje. Ciekawi mnie ile wynosiłaby taka instalacja. Może ktoś z Was robił taką u siebie i coś mi poradzi?
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: wentylacja

Post autor: madmax12 »

Rekuperator można jak najbardziej zainstalować w już wybudowanym domu. Jest to nic innego jak odzysk ciepła polega to na mechanicznej wentylacji nawiewowo-wywiewnej która w pełni pozwala kontrolować przepływ powietrza w domu. Cena zależy oczywiście od jakości elementów instalacji oraz kosztów wdrożenia, wycenę powinna przygotować specjalistyczna firma.
Michał64Wrocq
Posty: 49
Rejestracja: pn cze 03, 2019 5:20 am

Re: wentylacja

Post autor: Michał64Wrocq »

Ja mogę polecić bardzo dobrą firmę od montażu wentylacji i klimatyzacji i jest to firma www.yogico-klimatyzacja.pl. My mamy zamontowaną klimatyzację i bardzo sobie chwalimy takie rozwiązanie.
Zenobi
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 15, 2019 10:06 am

Re: wentylacja

Post autor: Zenobi »

Pomyślałam, że przy okazji kupowania projektu domu dokupię też pakiet wentylacja i kominek. Zawsze chciałam mieć w domu kominek, a tu widzę nawet ciekawa oferta. Wentylacja z rekuperacją zapewnia dużą oszczędność energii grzewczej i zdecydowanie podnosi komfort użytkowania budynku. Dla mnie to idealne rozwiązanie.
Mateusz25q
Posty: 30
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 8:57 pm

Re: wentylacja

Post autor: Mateusz25q »

Do takich działań jak systemy wentylacji polecam skontaktować się z firmą http://borkowski.pl/?q=o-firmie/O-Firmie. Firma ofruję profesjonalne usługi i działa w handlu hurtowym i detalicznym branży techniki grzewczej, instalacyjno – sanitarnej.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: wentylacja

Post autor: loca89 »

Planuje się budować i właśnie rozważałam jakie systemy u siebie zainstalować. Uważam, że wentylacja z rekuperacją https://bautherm-rekuperacja.pl to doskonała opcja, naprawdę? Wtedy powietrze w waszym domu jest idealne, oczyszczone ze wszelkich zanieczyszczeń. A ciepło pozostaje w domu, nie jest wydalane przez ten system. Dlatego uważam, że jest to doskonałe rozwiązanie.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: wentylacja

Post autor: bob28 »

Najlepiej skontaktuj się z firmą https://clima.com.pl/ która jest przedstawicielem firmy Toshiba i przedyskutuj z nimi opcję montażu klimatyzatora. Mają w ofercie najlepszy sprzęt wart swej ceny który będzie służył bezproblemowo latami. Mają też usługi serwisowania oraz montażu na zlecenie klienta. Upały na pewno nie odpuszczą więc jest to inwestycja na lata i lepsza niż rekuperator a na pewno tańsza.
Jac1985q
Posty: 21
Rejestracja: pt lip 26, 2019 10:39 am

Re: wentylacja

Post autor: Jac1985q »

Ja również znam ta firmę z Ząbek www.yogico-klimatyzacja.pl i oni montowali klimatyzację u nas w domu i jesteśmy zadowoleni z ich usługi. Każdemu polecam tą firmę.
Iwonamaleksq
Posty: 26
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:27 pm

Re: wentylacja

Post autor: Iwonamaleksq »

Jak już się budujecie to warto stawiać na tego typu rozwiązania. Wentylacja z rekuperacją to znowu dodatkowy wydatek, przy budowie domu będzie na pewno dużo wydatków, ale ten powinien wam się zwrócić. Tu oferta od https://erco-lodz.pl/wentylacje/ na pewno was zainteresuje. Mają tu wentylacje zarówno do domów jak i dla firm, także klimatyzacje i pompy ciepła. Nowoczesne rozwiązania na ogrzewanie i na odzysk ciepła z biegiem lat się na pewno wam zwrócą.
artur123q
Posty: 35
Rejestracja: wt mar 12, 2019 8:22 pm

Re: wentylacja

Post autor: artur123q »

Planuje zakup oczyszczacza powietrza do mojego mieszkania. Mój dobry znajomy polecił mi produkt oczyszczacz powietrza . Sprawdziałem dokladnie ich oferty i myśle, ze jest interesująca. Mają duzy wybór oczyszczaczy w bardzo roznych cenach . Co Wy mi polecacie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja wentylacji i klimatyzacji”