Ogrzewanie domu gazem

Domowa instalacja gazowa. Jak przyłączyć się do sieci gazowej ? Jakie jest jej prawidłowe wykonanie ?
limoko
Posty: 75
Rejestracja: wt paź 09, 2018 1:50 pm

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: limoko »

z tego co zauwazyłam to duzo ludzi ogrzewa teraz gazem. Moja ciocia do gotowania zamawia butle z gazem od Amerigas Ekspresowo jej je dostarczają, także klient zadowolony:) a ceny całkiem ok
Lodołamaczq
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 24, 2019 7:52 am

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: Lodołamaczq »

Zdecydowanie! Gaz jest bardzo opłacalny, bo rachunki mam teraz bardzo niskie. Jeśli chodzi o usługę firmy, to pełen profesjonalizm. Mają wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, dzięki czemu mam pewność, że instalacja jest bezpieczna. Do tego na każdym etapie wyjaśniali co robią i co jak działa. Teraz praktycznie kotłownia jest bezobsługowa, wszystko ustawione i działa automatycznie, nic nie muszę robić, nie muszę pamiętać, żeby grzać. Całość sprawnie i bez zarzutu działa mi już 4 rok, nigdy nie miałem problemów :)
melaniaq
Posty: 44
Rejestracja: wt sty 14, 2020 8:33 pm

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: melaniaq »

Warto sie tez zaopatrzyc w jakies czujniki do domu, sporo sie czyta o tym, ze ludzi zabija tlenek węgla.
Hubert1tojaq
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 29, 2019 9:15 am

Re: Ogrzewanie domu gazem

Post autor: Hubert1tojaq »

Ja mam mały dom wiec standardowy piec raczej nie wchodzi w grę i dlatego podjęliśmy decyzję o zakupie piecyka do centralnego ogrzewania.. I taki piecyk kupiliśmy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje gazowe”